Pressa در موسیقی ویدیویی “Harriet”

با بی رحمی پلیس برخورد می کند “class =” ff-og-image-inserted “>

” When I 11 ساله بود ، من 13 ساله شدم ، زیرا با 12 سالگی لعنتی نمی کنم. “

به این ترتیب” هریت “، آخرین ویدیوی Pressa ، شروع می شود و احساسات برای کسی که تا به امروز حرفه رپر تورنتو را دنبال کرده است ، احتمالاً تعجب آور نیست.

داستان در حال ظهور MC شامل بهترین دوست دوران کودکی او است که در سال 2015 توسط پلیس کشته شد ، منجر به Pressa و رپرهای دیگر تورنتو ، Robin Banks ، GD ، و FB برای ادای احترام ویروسی “باند واس”. پس از آن ادعاهای آدم ربایی (که از همان زمان کنار گذاشته شده) بود ، درست همانطور که شروع به کار کرده بود ، حرفه امیدوار کننده 20 ساله را تهدید می کرد.

امروز ، Pressa آخرین آهنگ خود را “Harriet” منتشر کرد که همراه با فیلم برای آهنگ است. این فیلم کوتاه هفت دقیقه ای به کارگردانی مایکل وینسنت دنبال می شود که رپ در هنگام یک سرقت مسلحانه و سرقت که تبدیل به یک تیراندازی شد ، قبل از چرخاندن میزهای پلیس که او را به اشتباه دستگیر کرد ، با یک مظنون اشتباه گرفته شد.

تصاویر بسیار لحظه ای هستند در یک نقطه ، پرسا روی گردن پلیس زانو می زند در حالی که افسر فریاد می کشد: “نفس نمی کشم” با ایجاد برش بین فیلم های فیلم بدنه به مطبوعات شدن Pressa با رقصنده های پشتیبان ، تصاویر قدرتمندی را ایجاد می کند در ماسک های خوک ، در نهایت ، نادرترین دیدگاه در سال 2020: پلیس متخلف در پشت میله های زندان. (تخیل انتقام همچنین اقدامی جدی است که از ابتدای تابستان برای تصاویر “Head Tap” از Pressa انجام شد ، و این باعث شد رپر از بالای ماشین پلیس میله های خود را رها کند.)

< p> ریگو اوبزو ، بازیگر پلیس كثیف تقریباً كمیكی كه بیش از حد بالا بازی می كند و پرسا شكنجه می كند ، اسلحه و ماشین جوخه اش را می دزد ، در این مرحله یك دامپزشك با تجربه در بازی با پلیس موزیك ویدیو است. از زمان آغاز کار خود در فیلم “بعدی به شما” کریس براون ، او در تولیدات برای همه از A $ AP Rocky و Nipsey Hussle گرفته تا Iggy Azalea گرفته تا Soundgarden با لباس یکسان ظاهر شد.

< p> پس از امضای قرارداد با سونی و رها کردن “96 Freestyle” در ماه مه ، Pressa به کمپلکس گفت که او در استودیو مشغول کار بر روی موسیقی جدید بوده است و به دنبال حذف یک آلبوم کامل در اواخر امسال است.

فیلم “هریت” را در بالا مشاهده کنید.