“من کسی هستم که صحنه زن رپ انگلستان را تغییر خواهد داد”: مصاحبه با بانکهای تریلا

رپ بریتانیایی با سرعت رشد ، تریلاری بنکس ، کسی نیست که با آن دست و پا بزند. این هنرمند متولد لستر ، مجهز به اعتماد به نفس کاریزماتیک و توانایی غنایی فوق العاده ، مجموعه قابل توجهی را ادغام کرده است که قلمروهای رپ جاده ای ، رقص رقص و تمرین انگلیس را ادغام می کند. مانند “Come Over Mi Yard” ، “Pepper & Spice” و “White Hennessy” ، او تحت مانیتور Pinky Go Getta رفت و یک افسانه آزاد بود و ده سال زیر کمربندش بود. Trillary همچنان در صنعت خود هدایت می شود ، تصمیم دارد تا به عنوان یک رپ زن در انگلستان و فراتر از آن تأثیر بگذارد. با شروع فصل جدیدی از زندگی حرفه ای خود ، تریلاری به تازگی The Dark Horse EP را منتشر کرد ، که ایده احترام گذاشتن توسط همسالان خود را بررسی می کند در حالی که در صحنه گسترده تر از حقیر باقی مانده است. صرف نظر از اینکه او را درگیر کنند یا نکنند ، تریلاری به نقطه ای از اعتماد به نفس رسیده است که نمی توان آن را لمس کرد. او در مورد آنچه روی میز می آورد کاملاً واضح است.

ما از طریق زوم با خواننده رپ ارتباط برقرار کردیم تا در مورد سفر او تاکنون بحث کنیم ، زندگی خود را در دنیای مردسالار ، چالش های ایجاد حرفه ای بودن یک هنرمند از میدلندز ، و دوست نداشتن او برای بوکس زدن او را به یک صدا.

“خواه من نیمه برهنه باشم و یا کاملاً در لباس یک کلیسا لباس داشته باشم ، باید بتوانم به خاطر آنچه هستم و ماده ای که به عنوان یک زن روی میز می آورم مورد احترام قرار بگیرم.”

مجتمع: انتشار زمان موسیقی همه گیر COVID-19 باید زمان عجیبی باشد ، اما بسیاری از ما از هنرمندان سپاسگزاریم – مانند خود – < strong> همچنان به این کار ادامه می دهند. در حین قفل کردن چگونه از نظر ذهنی کنار آمده اید و چگونه بر خلاقیت شما تأثیر گذاشته است؟

بانکهای سه گانه: قفل کردن واقعاً چیزی را برای من متوقف نکرده است. احساس می کنم خیلی رشد می کنم و از نظر موسیقی ، بهترینم که بوده ام. اگر چیزی باشد ، قفل کردن به من فرصت زیادی داده است تا بنشینم و فکر کنم و زندگی خود را ارزیابی کنم و اینکه کجا می خواهم بروم و چگونه می توانم از طریق موسیقی به مردم کمک کنم. امسال دیوانه وار بوده ، اما برای من بسیار سودمند بوده است ، به این معنا که احساس می کنم از لحاظ موسیقیایی توانسته ام تکامل بیشتری پیدا کنم و احساس می کنم بهترین موسیقی های خود را تا به امروز ساخته ام. < / p>

زنان در رپ در حال انفجار ، در هر دو طرف برکه هستند. فکر می کنید ما در هیپ هاپ به دوران جدیدی می رسیم؟

در دهه 90 ، میسی الیوت را وادار می کرد که کارهایش را انجام دهد و با کاری که لیل ‘کیم انجام می داد متفاوت بود ، با آنچه ملکه لطیفه انجام می داد متفاوت بود ، با کاری که ترینا انجام می داد. ما گزینه هایی داشتیم – همه کارهای خود را انجام می دادند – اما اکنون مانند این است که همه یک چیز را می گویند اما با ضربات مختلف. اگرچه ما به آنجا خواهیم رسید.

به نظر شما چالش برانگیزترین چیز در مورد زن رپ بودن چیست؟

این واقعیت که من مشاعره و واژن دارم و در بسیاری از مواقع انتظار می رود آن را نشان دهم و در مورد آن صحبت کنم. همانطور که مردم می خواهند شما در مورد آن چیزها صحبت کنید ، مردم می توانند از آن علیه شما استفاده کنند ، مثل اینکه این یک چیز خیلی بد است. احساس می کنم افراد زیادی وجود دارند که به دلیل زیبایی و ظاهرت فقط به تو نگاه می کنند. این همان چیزی است که من فکر می کنم بزرگترین سقوط در مورد یک زن هنرمند باشد: شما همیشه برای فروش نیمه برهنه هستید. بسیاری از مردان می توانند نامناسب باشند ، تقریباً نمی دانند که من هنوز زنی هستم که به دنبال شغل خود هستم. خواه من نیمه برهنه باشم و یا کاملاً در لباس های کلیسا لباس تنم داشته باشم ، باید بتوانم برای آنچه که هستم و ماده ای که به عنوان یک زن روی میز می آورم مورد احترام قرار بگیرم.

شما قبلا ذکر کرد که شما “دیگر هیچ انرژی آقای خوب پسر ندارید.” اکنون آماده گرفتن تاج هستید؟

من آماده هستم. من احساس می کنم که جهان اکنون مرا برای موقعیت های عالی تراز می کند و احساس می کنم همه چیز در مورد زمان بندی است. من الان در نقطه ای هستم که مانند آن است: شما به بقیه گوش می دهید ، یا به بهترین ها گوش می دهید. فرقی میکنه؟ من برای آن آماده ام من آماده گرفتن تاج هستم و این یک رقابت نیست و می خواهم همه بدانند که این یک رقابت نیست. من با هیچ یک از این زنان دیگر رقابت نمی کنم. من برای همه آنها خوب هستم ، اما احساس می کنم شما می دانید زن مناسب هنوز قهرمان نشده است. من کسی هستم که صحنه رپ زن انگلستان را تغییر خواهم داد.

این همه بحث درباره صنعت موسیقی لندن محور می شنوم. اهل لستر هستید ، با این موافقید و آیا فکر می کنید برای هنرمندانی که از لندن محدودیت دارند محدودیتی وجود ندارد؟

احساس می کنم آنجا بوده است و احساس می کنم هرکسی که از خارج از لندن بیاید کمی سخت تر خواهد شد. اما در این صورت می توانید چیزی را تجربه کنید که بصورت آنلاین عصبانی می شود ، یک لحظه ویروسی ، بنابراین در واقع مهم نیست که اهل کجا هستید. من به لندن آمدم ، پاهایم را در لندن یافتم و توانستم شبکه ای ایجاد کنم و برای خودم نامی بسازم. حرکاتی که در منچستر و بیرمنگام اتفاق می افتد ، احساس می کنم دروازه ها کمی بیشتر باز می شوند. من این را نمی دیدم ، “اوه ، برای من سخت است. هیچ کس به من گوش نمی دهد زیرا من اهل لستر هستم. ” نه. من فقط برای خودم تعیین وظیفه کردم که گول poppin را بیاورم و برای زن بودن در موسیقی احترام قائل شوم. و احساس می کنم تا حدی این کار را انجام داده ام.

اگر اهل لندن بودید ، فکر می کنید اوضاع فرق می کند؟

صد در صد! احساس می کنم بزرگتر می شوم. همه هنرمندان زن از لندن ، همه آنها سابقه دارند. اگر اهل جنوب لندن هستید ، احتمالاً اهل انتهایی هستید که رپرهایی وجود دارد که مردم می شناسند ، خواه پکام باشد یا بریکستون. اگر اهل شرق هستید ، ممکن است اهل هاکنی باشید. اگر اهل شمال هستید ، ممکن است اهل تاتنهام باشید. همه ما هنرمندان بزرگ را از آن مکان ها می شناسیم. به گذشته برگردیم ، اگر اهل لستر نبودید ، واقعاً نمی خواهید هنرمندانی را که از آنجا بزرگ هستند بشناسید زیرا ما هرگز فرصتی که دیگران از لندن داشته اند را نداشته ایم. ما مرکز موسیقی نداریم – به گفته من ، بدون A & R ، و هیچ روزنامه نگار یا وبلاگ نویسی شناخته شده ای که روی صحنه لستر تمرکز کند ، نداریم. اما بله ، من اهل لستر هستم و به جایی که هستم افتخار می کنم. من عاشق جایی هستم که هستم ، بزرگ شده ام و دوستانم را دوست دارم. از آنجا که یک زن سیاه پوست جوان در لستر بود ، پیشگویی بود. دیوانه بود ، اما عالی بود. من آن را برای دنیا تغییر نمی دادم ، زیرا اگر قرار بود اهل لندن باشم ، حتماً می شدم.

“من ده سال دیگر خوشحال خواهم شد ، از آنچه توانسته ام انجام دهم و در صحنه کمک کنم خوشحالم”.

درباره آخرین پروژه خود ، اسب تاریک ، به من بگویید. روند کار در مقایسه با مراحل قبلی شما چگونه بود؟

برای من ، فرایند همیشه این است که به مردم بفهمانم در کجای زندگی خود ، در آن لحظه خاص از زمان ، قرار دارم. ما نامها و حرکات مختلف زیادی داشتیم ، اما همانطور که “دریلری” و “دریلاری 2” به وجود آمد ، من و تهیه کننده ام بیشتر تمرکز خود را بر روی رپ کارها گذاشتیم زیرا احساس می کنم ، گاهی اوقات مردم از من به عنوان یک بازیکن قدردانی نمی کنند رپر واقعی من واقعاً یک اسب تاریک هستم. یک اسب تیره کسی است که وقتی همه شانس ها در برابر آنها قرار می گیرد ، به طور غیر منتظره برنده می شود. احساس می کنم هنوز خیلی دست کم گرفته شده ام ، اما از صحنه و افرادی که تاکنون از من حمایت کرده اند قدردانی می کنم.

آهنگ های مورد علاقه شخصی دارید؟

دختر ، من به دلایل مختلف هر قطعه EP را دوست دارم ، بنابراین در واقع مورد علاقه مورد علاقه خود را ندارم. من می گویم “Drillary 2” ، “Sarah Jane” ، “Keisha” و “Drip 4 Sale” در آنجا هستند. “Drillary 2” فقط سطوح را به صورت غزل تنظیم می کند. “سارا جین” توسط Maschineman Tim تهیه شده و صادقانه ترین کثیف ترین ضرب و شتمی است که من در صحنه خود در طول سال شنیده ام! من و Stardom در هنگام قفل کردن آن آهنگ را نوشتیم و کاملاً از یکدیگر برگشتیم. “کیشا” مانند رقص داستان است ، که من خیلی از آن کار نمی کنم. و خوشحالم چون توانستم یک آهنگ dancehall به آنچه فکر کردم فقط یک پروژه به سبک رپ باشد ، برسانم. “قطره 4 فروش” از پارک هیل برخوردار است. او یک پسر ، هنرمند ، تهیه کننده و مهندس با استعداد است. او با برخی از نام های بزرگ در ایالات متحده کار کرده است ، مانند لیل دورک و آینده ، و او واقعاً فقط پیش بینی می کند. من طرفدار کارهای او هستم.

در سه کلمه ، سبک موسیقی خود را چگونه توصیف می کنید؟

معتبر است. بی عذر خواهی غیر قابل لغو! خیلی ها توی جعبه گیر افتاده اند ، میمی. آنها واقعاً در یک جعبه گیر کرده اند. در انگلیس ، اگر یک آهنگ مته داشته باشید که پخش شود ، اکنون یک هنرمند مته هستید و باید تمرین کنید. اگر آهنگ حیاطی دارید که می آید ، این عبارت است: “آه ، بنابراین او رقصنده انگلستان است!” چرا اینطور است؟ چرا دریک می تواند یک آهنگ dancehall با ریحانا ، یک آهنگ آرام توسط خودش و یک آهنگ trap با Future ، انجام دهد و هنوز در جعبه قرار داده نمی شود؟ شما همیشه این واقعیت را ارزیابی می کنید که بسیار متنوع است. چرا نیکی میناژ می تواند آهنگی با کالوین هریس ، آهنگی با مگان تو استالیون و ترانه ای با آدل به طور بالقوه بسازد ، اما هیچ کس هیچ وقت از نیکی نمی گیرد؟ وقتی تریلاری رقص ، مته و دام می اندازد ، این چنین است: “او خط خود را نمی شناسد. او گیج شده است. ” مردم انگلیس بسیار مغرضانه عمل می کنند. ما نسبت به خود بسیار منفی هستیم و تا زمانی که شروع به احترام و اعتلای موسیقی به یکدیگر نکنیم ، پیشرفت نمی کنیم. من برخی ویژگی های خوب بین المللی را پیدا کرده ام و از این بابت بسیار هیجان زده ام.

فرهنگ Dancehall اخیراً در مرکز و مرکز قرار داشته است ، با نبردهای متعدد از طریق رادیو بدون سیگنال به علاوه Verzuz ویروسی بین Beenie Man و Bounty Killer. رقص چه تاثیری بر شما داشته و فرهنگ برای شما چه معنایی دارد؟

Dancehall از بسیاری جهات بر من تأثیر می گذارد: از موهای من تا ناخن های من گرفته تا شیوه رقصیدن ، نحوه جریان من روی آهنگ ها ، احساسات ، سرعت. با بزرگ شدن در رقص رقص و رگی ، فکر می کنم هیچ موسیقی مانند آن در جهان وجود ندارد. چیزی خیلی ناب در این مورد وجود دارد. من خودم را به عنوان یک فرد خالص و یک فرد خام نیز می بینم ، بنابراین همیشه توانسته ام با dancehall رابطه برقرار کنم. این همیشه موسیقی من را تحت تأثیر قرار می دهد – حتی در موسیقی مته من ، من هنوز کمی ذره ذره ذره ذره بین می کنم اینجا و آنجا. این فقط قسمت بزرگی از زندگی من است. این در خون من و هر کاری است که انجام می دهم ، حتی ناخودآگاه.

من متوجه شده ام که شما نیویورک را دنبال می کنید ، که منطقی است که یک بزرگ وجود دارد جامعه هند غربی در آنجا که فرهنگ رقص رقص در مقایسه با سایر ایالت ها را ارزیابی می کنند. با این اوصاف ، آیا شما هرگز با یک خواننده رپ نیویورکی همکاری خواهید کرد و اگر چنین است ، چه کسی؟

جی زی ، فیویو خارجی ، نیکی میناژ ، یانگ م.ا. ، کازانوا ، یک بوگی ویت دا هودی. بله ، من طرفداران زیادی در بروکلین و برانکس پیدا کرده ام و وقتی آنجا هستم ، آنها مانند این می مانند: “وای خدای من! نمی توانم باور کنم که اینجا هستی! ” همیشه این همه عشق است و من می دانم که دختران نیویورکی با من زندگی می کنند. من نمی توانم صبر کنم تا آنجا باشم و حتی تعداد بیشتری از آنها در مورد من و صدای من بدانند. چیزی که من متوجه شده ام این است که آنها هرگز به درستی به دختری بریتانیایی وارد نشده اند. احساس نمی کنم آنها هنوز زن مناسبی را دیده اند که بگوید: “یو ، او پیش بینی می کند! بگذار من با او وارد شوم. ” اما کل تمرینات در نیویورک پیش بینی شده است. فقط همه زمان ها است ، مرد.

آیا می خواهید بیشتر همکاری کنید؟ اگر چنین است ، کدام هنرمندان انگلستان می توانید خود را در حال پریدن در غرفه برای پایین آوردن حرارت ببینید؟

من می خواهم با J Hus ، MoStack ، Meekz ، Headie One ، Tion Wayne ، Dave و Stormzy کار کنم ، تا چند مورد را نام ببرم. یک کنفرانس Potter Payper نیز قطعاً سر و صدا خواهد کرد. برخی از خوانندگان نیز وجود دارند: اد شیهان ، آدل ، ماهالیا و شاید مانند خانم دینامیت یا استل.

استل عشق کافی از صحنه انگلستان را ندارد.

من باید کاری مانند “1990s” انجام دهم. من باید چنین کاری انجام دهم وقتی ما بزرگ می شدیم ، در مغازه مرغ فروشی ، در اتوبوس ، بد کردن مردم ، کارناوال و مدل موهای گرم داغ ، آن آهنگ برای من نمونه آن زمان بود. تعداد بسیاری دیگر از زنان پیشگویی انگلستان مانند آلشا دیکسون و جاملیا وجود دارد ، و او از بیرمنگام بود! افراد زیادی هستند که من می خواهم با آنها کار کنم. ساد هم همینطور. وقتی بزرگ شدم ، حتی نمی دانستم که او اهل انگلیس است [می خندد].

در طی پنج تا ده سال Trillary Banks کجاست؟

من می خواهم چند نوزاد داشته باشم و می خواهم نشسته باشم ، و به زندگی حرفه ای خود و همه این افرادی که در طول زندگی حرفه ای خود ملاقات کرده ام نگاه کنم. من ده سال دیگر خوشحال خواهم شد ، از آنچه توانسته ام انجام دهم و در صحنه سهیم باشم خوشحال خواهم شد ، به طور کامل از زحمت کشیدن قدردانی خواهم کرد و در مورد جوایزی که کسب کرده ام و فرصت هایی را که برایم به یادگار مانده است ، خاطره ای بیان می کنم داده شده توسط خدا.