دریک عشق تولد لیل وین را نشان می دهد: “زندگی بیشتر به مردی که هرچه داشت به من داد”

یکشنبه (27 سپتامبر) سی و هشتمین زادروز لیل وین بود / و در نتیجه ، دریک به مردی که بیش از یک دهه پیش او را با یک پست ادای احترام بسیار تمجید کرده است.

آن پست شامل تصاویری بود که نشان می داد ، در کنار دیگران ، این زوج در یک تور با هم ، فیلمبرداری ویدیوی “HYFR” را در سال 2011 انجام می دهند ، و همچنین Drake را در حال پخش وین در Saturday Night Live نشان می دهد.

“دریک در زیرنویس نوشت:” زندگی بیشتر به مردی که هرچه دارم به من هدیه کرد !!! GOAT من … و نه فقط در مورد برخی از emoji shit. ” “گاهی اوقات می خواهم یک قطره اشک بریزم اما هیچ احساسی از یک پادشاه وجود ندارد … باید باشد … بنابراین من هستم … من که هستم … این من هستم … این Weezy F Baby است و لطفا mothafuckin را بگو … “

طرفداران” Hustler Musik “ممکن است اشعار را تشخیص دهند. در مورد سایرین ، شما اکنون می دانید که این به چه معناست:

همچنین نشان دادن عشق ، همانطور که دیگران نشان می دهند ، دوست دختر وین ، دنیس بیدوت بود. او آرزوهای خوبی را برای تولد ارسال کرد و عنوان داشت:

“تولدت مبارک برای مردی که موفق شد قلب من را در طی یک بیماری همه گیر بدزدد. این 5 ماه گذشته بیش از من با عشق ، اشتیاق و خنده پر شده است. “او در کنار یک عکس سلفی از این جفت در یک هواپیمای شخصی نوشت.” تو بهترین دوست من ، عاشق من هستی و چیزی بیش از یک رویا است. امروز جشن شما را برگزار می کند و هر روز عزیزم !! من تو را دوست دارم “.”

به احتمال زیاد رپر اجازه نداد که روز بدون تأیید از کنار او بگذرد:

بسته به زمان ارسال این پست بالا ، ممکن است هنوز وقت داشته باشید تا از دنباله رو (های) آنها پیروی کنید.

همچنین