به اولین آلبوم NIKI ‘Moonchild’

گوش دهید

NIKI سرانجام با اولین آلبوم خود Moonchild وارد بازار شد ، بازتابی کامل در مورد رشد و توانایی های خواننده / ترانه سرا / سازنده اندونزیایی اندونزیایی.

به بخشهایی تقسیم می شود ، 10 آلبوم مفهومی آهنگ تقریباً مانند یک کتاب صوتی احساس می شود که صدای آرامش بخش NIKI هنگام بافتن قصه های مطلع شده از ماه تدریجی ، برای ما می خواند. مونچیلد حتی در مواقعی که احساس التقاط می کند ، هرگز از پیام یا هدف اصلی خود فاصله نمی گیرد. NIKI هنگام صحبت در مورد چگونگی یافتن نام آلبوم و مضامین آن ، توصیف کرد که چگونه معمولاً الهامات موسیقی خود را در اواخر شب پیدا می کند.

“کلمه” کودک ماه “به من آمد NIKI توضیح داد: “فهمیدم که در شب چقدر احساس انرژی و تحریک بیشتری دارم و از خودم به عنوان” فرزند ماه “بخاطر آن. من شروع به تصور یک جهان کاملاً خیالی در ذهنم کردم. زنده کردن این داستانها یک غلتک ساز بود! من هرگونه تصورات ، قواعد و محدودیتهای قبلی را که احساس می کردم مجبورم کنار بگذارم و اجازه دادم خلاقیتم شما به ژیمناستیک ذهنی که خودم قرار داده ام اعتقاد ندارید که این آلبوم را به جایی که الان است برسانم. ”

هنگام صحبت در مورد تفاوت آلبوم با پروژه های کوتاه او ، NIKI گفت: “کارهای قبلی من در مورد عشق و جوانی بود ، این آلبوم ریشه در خود دارد. این اساساً یک م musicalثل موسیقی در مورد رشد است که مناسب است زیرا دقیقاً همان اتفاقی است که هنگام ساختن آن برای من افتاده است. این بدون شک چالش برانگیزترین پروژه ای بود که من در آن کار کرده ام ، اما من این تجربه را برای دنیا عوض نمی کردم! “

آلبوم اولین NIKI Moonchild را در زیر گوش دهید.