مکعب یخ پس از سingال از خشم وی در مورد کار با کمپین ترامپ انتقاد شد

-cube “class =” ff-og-image-inserted “>

یخ مکعب پس از اینکه مشخص شد وی در مبارزات انتخاباتی ترامپ بر سر “طرح پلاتین” آنها کار کرده است ، خشم بسیاری را در توییتر برپا کرد. علیرغم طرح فقط ارائه وعده های مبهم ، ترامپ و کیوب هر دو ادعا کرده اند که این به نفع جامعه سیاه پوستان است. در آخرین توییت خود درمورد اوضاع ، کیوب بار دیگر مورد انتقاد قرار گرفت پس از اینکه وی سوال کرد که چرا با واکنش شدید روبرو شده است.

“بگذارید این را روشن کنم ، من رئیس جمهور ایالات متحده را موافقت می کنم که نیم تریلیون دلار سرمایه در جامعه سیاهها (بدون تأیید) و n **** از من عصبانی هستند؟ ” او توییت کرد. “زندگی خوبی داشته باشید.”

کسی ممکن است بخواهد به مکعب بگوید ترامپ دقیقاً به وعده های خود معروف نیست. “طرح پلاتین” ماه گذشته توسط رئیس جمهور به عنوان بخشی از تلاش برای جلب رای دهندگان سیاهپوست رونمایی شد و قول داد ابتکارات اقتصادی موجود را گسترش دهد. برخی از این پیشنهادات شامل تعیین Ku Klux Klan و Antifa به عنوان سازمان های تروریستی ، تبدیل ژانویه نوزدهم به عنوان تعطیلات فدرال و افزایش “دسترسی به سرمایه در جوامع سیاهپوست تقریباً 500 میلیارد دلار” است. این طرح همچنین نوید ایجاد 3 میلیون شغل جدید ، فشار بر اصلاح عدالت کیفری و بهبود دسترسی به آموزش و فرصت های شغلی بهتر را داده است. آنچه که سرمایه گذاری پیشنهادی “تقریباً 500 میلیارد دلار” شامل آن می شود ، بلافاصله این طرح را روشن نمی کند.

مشخص شد که مکعب آیس با کمپین صحبت کرده است پس از اینکه مشاور ارشد ترامپ 2020 از وی بخاطر تشکر از او همکاری او اندکی پس از آن ، کیوب توضیح داد که وی قرارداد خود را با آمریکای سیاه منتشر کرده و “هر دو طرف” با او تماس گرفته اند. وی نوشت: “دمس گفت پس از انتخابات CWBA را خطاب قرار خواهیم داد.” “مبارزات انتخاباتی ترامپ پس از صحبت با ما در مورد CWBA برخی از اصلاحات را در برنامه خود ایجاد کرد.”

وی طی مصاحبه ها و توییت های متعدد تأکید کرد که کسی را به عنوان رئیس جمهور تایید نکرده است. مک در گفتگو با ابرو دردن ، پیتر روزنبرگ و لورا استایلز ماه گذشته گفت که برتری سفید “در هر دو طرف راهرو” وجود دارد. به نظر نمی رسد که او در آنجا نظرش زیاد تغییر کرده باشد ، حتی اگر پیروزی بایدن در انتخابات بیشتر و بیشتر به نظر می رسد.

واکنش به آخرین نظرات مکعب را در زیر ببینید.

همچنین