G Herbo توضیح می دهد که چه چیزی در یک غلتک بلانت تمام وقت به او نیاز دارد و چقدر می تواند

بپردازد / fl_lossy، pg_1 / tsxcxgoaz75w6x1z2mnm / g-herbo “class =” ff-og-image-inserted “>

G Herbo یک پیشنهاد دارد ، و گرچه ممکن است بهترین پول در جهان نباشد اما مطمئناً یک اجرای آسان به نظر می رسد.

در یک سری از پست های خود در Instagram Stories ، هربو اعلام کرد که مایل است هر سال 36K دلار به ازای هر روز حدود 100 دلار به وی بدهد تا غلتک شخصی تمام وقت او باشد. “چه کسی مایل به درآمد 36000 در سال است؟” او در کلیپ ها پرسید. “من آماده هستم كه روزانه 100 را به مادربزرگ بپردازم تا جمع شود. این همه چیزی است كه شما بدست می آورید ، این تنها چیزی است كه من بدست آورده ام 100 است زیرا من به شما اجازه می دهم سیگار بكشید.” ظاهراً مزایای کارمندان شامل علف های هرز رایگان است ، اما به نظر می رسد هیچ گونه بیمه درمانی ارائه نشده است.

“فقط برای این که همه بدانید که من بازی نمی کنم برادر” ، وی افزود. “داداش ، من بیش از حد عاشق سیگار کشیدن هستم تا از این غلت زدن متنفر باشم. من از این گریه متنفرم ، مثل یک اشتیاق. بنابراین من به یک مادربزرگ احتیاج دارم که برای هر روز جمع شود.” وی سپس به هوادارانش نشان داد که چطور دوست دارد لبه هایش را غلت بزند ، و پیشنهاد داد “هر چیز کمتری قابل قبول نیست”.

G Herbo از اولین خواننده رپ که می خواهد غلتک شخصی شخصی داشته باشد فاصله زیادی دارد ، زیرا Waka Flocka Flame سال گذشته شخصی را با پرداخت 50 هزار دلار در سال استخدام کرد. اسنوپ داگ همچنین یک غلتک شخصی کند استخدام کرد و سال گذشته به ست روگن گفت که او به طور تمام وقت 40 تا 50 هزار دلار در سال به شخصی پرداخت می کند. اسنوپ گفت: “این J-O-B- شغل او است.”

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">