YNW Melly از طرف خانواده های مقتل YNW برای میلیون ها نفر شکایت شد

YNW ملي ، مادرش و مدير وي از جمله افرادي هستند كه مي توانند به دليل ميليون ها دلار با دو دادخواست مدني قلاب شوند هفته گذشته توسط خانواده دو خدمه ای که به قتل متهم شده بود ، علیه خواننده رپ تشکیل شد.

یک مسئله حقوقی جداگانه نیز از طریق سیستم دادگاه Broward County ، Florida شامل دسترسی به ضبط شده از ملی ظاهر شد که به جرم خود اعتراف می کند ، یک ماه پس از مرگ کریستوفر “YNW Juvy” توماس جونیور و آنتونی “YNW Sakchaser” ویلیامز.

ملی و عضو YNW همکارش Cortlen “YNW Bortlen” ”هنری در F دستگیر شد eb. 2019. آنها هر دو به قتل درجه اول متهم شدند ، متهم به کشتن هم خدمه خود و سپس صحنه سازی صحنه برای شبیه شدن به یک تیراندازی رانندگی بودند.

وكیل جان ام. فیلیپس نماینده خانواده توماس است. او به کمپلکس می گوید که مجبور شد اکنون دادخواست مدنی را تشکیل دهد ، زیرا مهلت قانونی دو ساله فلوریدا در آستانه انقضا بود. دادخواست مدنی ، برخلاف پرونده جنایی که در حال حاضر به آرامی از طریق دادگاه ها در حال پیچیدن است ، پرونده ای است که در آن هیئت منصفه تصمیم می گیرد که آیا شاکیان به جرم خسارت پولی ، در مقابل زمان زندان ، در صورت مجرم بودن متهم ، حق جبران خسارت را دارند. شکایت فیلیپس در 30 اکتبر ، که یک نسخه از آن را به دست آورد ، ملی را به مرگ نادرست توماس متهم می کند (دادخواست ویلیامز با کلمات مشابه از واژه “قتل” استفاده می کند) ، و ادعا می کند که “خسارات وارده به میلیون ها دلار یا دهها میلیون دلار یا بیشتر. ” فیلیپس توضیح داد که میزان دقیق آن به عهده هیئت منصفه خواهد بود تا تصمیم بگیرد. وکیل به مجتمع گفت: “در یک مرگ نادرست مانند این ، هیچ مبلغی باعث ایجاد خانواده کامل نمی شود ، خانواده را خوشحال می کند.” “اما این روش سیستم عدالت مدنی است.”

تاد بیکر ، که نماینده خانواده ویلیامز است (یا از نظر فنی ، نماینده ادوارد هولوداک ، وکیلی است که به عنوان “نماینده شخصی پیش بینی شده” املاک ویلیامز عمل می کند) ، در دادخواست خود ذکر می کند که ، قبل از این قتل ها ، “تنش بین گروه پیوسته انسجام دوستان درباره نحوه توزیع پول شروع شد. وقتی افراد کمتری پول های احتمالی را تقسیم می کنند ، افرادی که دریافت می کنند بیشتر می شوند. “

وقتی از وی س askedال شد که چرا او این پرونده را در پرونده مطرح کرد ، بیکر گفت:” تنها چیزی که احساس می کنم گفتن در این زمان این است: شما واقعاً نمی بینید که دو نفر از اعضای یک گروه دو نفر دیگر را قتل کرده باشند. “

مادر ملی ، جیمی کینگ ، مدیر او جیمسون فرانسوا ، و متهم همکارش هنری نامگذاری شده اند با هر دو لباس فیلیپس توضیح می دهد که او King را به دلیل پیام Snapchat پیام فوری که حاوی زبانهای تهدیدآمیز نسبت به Sakchaser است ، اضافه کرد. وکیل بین آن و قتل ها یک خط مستقیم می کشد.

فیلیپس گفت اگر معلوم شود که ساکچاسر به عنوان تلافی جویی برای اختلاف با کینگ کشته شده است ، “متأسفانه موکل من نیز در آنجا است و او نیز مورد اصابت گلوله قرار گرفته است. ”

“ما می توانستیم کاملاً اشتباه کنیم” در مورد این تئوری ، “اما این چیزی است که ما خواهیم فهمید.”

مدیر ملی ، فرانسوا نیز در هر دو مدنی ذکر شده است کت و شلوار در دادخواست از خانواده ویلیامز ، وی به “تشویق ، تحریک ، خواستگاری و / یا امکان پذیر کردن” تیراندازی ویلیامز متهم شده است. در این دادخواست همچنین آمده است: فرانسوا “از نقشه شیاطین و / یا هنری برای قتل” ویلیامز اطلاع داشته یا باید می دانست.

جان فیلیپس همچنین درگیر یک نگرانی حقوقی دوم و جداگانه با تیم های حقوقی Melly و Bortlen است. همه اینها به جلسه رسیدگی به پرونده در آگوست 2019 برمی گردد ، که در آن ایالت پرونده آنها را علیه ملی و بورتلن تشکیل می داد. در جلسه دادرسی ، دستیار دادستان ایالت بروارد ، کریستین بردلی ، ویدئویی را پخش کرد که به گفته وی از طریق تلفن ملی پیدا شده است. این ضبط یک ماه به یک روز پس از کشته شدن جووی و ساکاسیر انجام شد. در جلسه دادرسی ، وی آن را “ویدئویی از پذیرفتن آقای شیاطین به تیراندازی به سر دو نفر” خواند.

در این ویدئو ، ملی می گوید ، “هیچ پشیمانی برای گه هایی که برای آن کار کردم وجود ندارد. n *** a برای مردن “، و سپس ، طبق توصیف بردلی ، قلم را که در دست گرفته است ، مثل اینکه اسلحه باشد ، به سرش می گذارد ، ماگ را می کشد و ماشه را می کشد ، و یک علامت باند Bloods را پرتاب می کند. سپس ملی ادامه می دهد: “هر دو آنها هرگز نمی گویند کی.”

فیلیپس تلاش کرد نسخه ای از ویدیو را بدست آورد و وکلای ملی و بورتلن با طرح پیشنهادی خواستار جلوگیری از انتشار آن شدند. آنها گفتند ، تبلیغات ناشی از آن می تواند با ایجاد “تعصب قبل از محاکمه” از دادرسی عادلانه مشتریان خود جلوگیری کند. فیلیپس می گوید: در پرونده آنها ذکر شده است که فیلیپس در گذشته در مورد این پرونده توئیت کرده است.

فیلیپس می گوید: “به نظر من این هم جلوگیری از عمومی بودن سوابق عمومی است و هم عقب ماندن در پشت پرونده است.” از نظر وی ، تیم ملی با اشاره به ارسال های وی در شبکه های اجتماعی در مورد این پرونده “ریاکارانه” است ، با توجه به اینکه ملی ، بورتلن و دیگران نیز در حال ارسال پیام هستند.

“[آنها] هر روز در شبکه های اجتماعی پخش می شوند و گفتن ، “آقای فیلیپس می گوید: شیاطین و آقای هنری بی گناه هستند ، و آنها هر روز بیرون می روند و این همه کار غیراخلاقی است. “موکل من قرار نیست برای اینکه بتواند صحبت کند کنار گذاشته شود. این عادلانه نیست.”

وكیل همچنین مواردی را مورد آزار و اذیت آنلاین قرار داده است كه از طرفداران ملی پذیرفته است.

“او می گوید:” چیزی وجود دارد که بسیار خشمگین و سمی است – من حتی از آنها هوادار متنفر هستم – اما آنها متعصب هستند. ” وی گفت: “تهدید به مرگ ، ادرار كردن روی اظهارات قبر مادرم ، بسیار مضر است. ما آنها را گزارش می کنیم ، آنها را تحقیق می کنیم خانواده من از دیدن آنها متنفر هستند. اما این بخشی از کاری است که ما انجام می دهیم. ” دادستانی ایالت Broward هیچ نظری نداشت ، اما به بخشی از طرح جلوگیری از انتشار ویدئو اشاره كرد كه “دادگاه می تواند از اختیارات خود برای اطمینان از یك دادرسی عادلانه برای اجرای [قوانین] مربوط به تبلیغ و انتشار مواد استفاده كند.”

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">