قطعه های منتشر نشده PARTYNEXTDOOR را در قطعه های جدید PARTYPACK f / Nipsey Hussle ، Quavo و بیشتر

رها می کند

پس از انتشار پروژه مورد انتظار PARTYMOBILE ، PARTYNEXTDOOR به تازگی هفت قطعه از قبل منتشر نشده را در PARTYPACK جدید خود به خدمات پخش جریانی آورده است. این پروژه با حضور نیپسی هاسل ، کوآوو ، لیل یختی و موردا بیتز ظاهر می شود.

PARTY در اوایل این هفته با انتشار ویدئویی از او در مورد توصیف روند خلاقیت خود و اینکه اگر چیزی را پشت سر بگذارد ، موسیقی را رها نخواهد کرد ، به رسانه های اجتماعی رفت و انتشار این بسته شگفتی را اعلام کرد. >

PARTYPACK شامل موارد دلخواه طرفداران مانند “فرشهای ایرانی” است که قبلاً در هیچ سیستم عامل پخش جریانی رسمی در دسترس نبود ، همچنین اتصالات مانند “Candy” با حضور Nipsey Hussle ، “Cuffed Up” با بازی Quavo و “Buzzin ‘” با کمک های فنی از Lil Yachty و Murda Beatz. قبل از انتشار این ، PARTY آخرین آلبوم PARTYMOBILE خود را در ماه مارس منتشر کرد که اولین پیشنهاد کامل او در چهار سال گذشته بود. آلبوم شامل مواردی از قبیل ریحانا و دریک بود.

نیمه اخیر ، PARTY نیز همراه با خوش نام سامر واکر در استودیو پرید تا به او در آخرین زندگی EP در زمین کمک کند. < p> به PARTYNEXYDOOR PARTYPACK جدید که شامل Nipsey Hussle ، Quavo ، Lil Yachty و Murda Beatz است ، از طریق Spotify در زیر گوش دهید.