DJ Drama Kanye Talking Travis Scott را به عنوان Gangsta Grillz Mixtape

به یاد می آورد Travis Scott از Dropping “Days Before Rodeo” به یاد میآورد fl_lossy، pg_1 / lqvc0fnlcgcxsawzzh2t / dj-drama “class =” ff-og-image-inserted “>

سریال Gangsta Grillz DJ Drama را به پادشاه بی چون و چرای میکس فیلم ها تبدیل کرد. اگرچه چندین همکاری افسانه ای وجود داشت ، دراما زمانی را بیاد آورد که کار با تراویس اسکات جوان و نوپا را از دست داد.

در طی مکالمه اخیر با اندرو باربر از FakeShoreDrive ، دی جی دراما توضیح داد که نمادین انتخابی اسکات ، میکس تیپ 2014 Days Before Rodeo ، قبل از ورود کانیه وست به مجموعه Gangsta Grillz ، تنظیم شده است.

درام به باربر گفت: “[روزهای قبل از رودئو] قرار بود یک گانگستا گریلز باشد.” “[تراویس] به من زنگ زد و او مانند” یو ، من می خواهم یک نوار بزنم “بود. او به من گفت كه كاني براي ساختن آن يك نوار Gangsta Grillz با او صحبت كرده است. ” این پروژه شامل آهنگ های کلاسیک فرقه ای مانند “Mamacita” ، “Drugs You Should Try It” و “Skyfall” بود. همچنین به حضورهای Young Thug ، Rich Homie Quan ، Migos ، T.I. و موارد دیگر می بالید. با توجه به عقاید ، کانی ثابت کرد که حق با Days Before Rodeo است که برای تراو آماده می شود تا اولین آلبوم خود Rodeo را کنار بگذارد.

از دست دادن پیوستن به Days Before Rodeo تنها چیزی نبود که می توانست باشد درام برای باربر بازگو شد. درام گفت که OutKast قرار بود قبل از اکران فیلم Idlewild ، یک میکس فیلم Gangsta Grillz را نیز انجام دهد.

“به این ترتیب من در نهایت رکورد” Da Art of Storytellin “را گرفتم زیرا آنها با من تماس گرفتند و مانند” گوش دادن “بودند. ، من می دانم که ما قرار بود نوار را بسازیم اما واقعاً وقت نداریم آن را انجام دهیم. بنابراین ، چون توافق کردیم که این کار را انجام دهیم ، چطور می توانیم آلبوم خود را به شما ضبط کنیم. ” “اما در ابتدا ما قصد داشتیم یک پروژه کامل را با هم انجام دهیم.”

گفتگوی کامل اندرو باربر با دی جی دراما را در بالا مشاهده کنید.