چگونه 6 هنرمند در حال رشد کانادایی در طول COVID-19

چرخش دارند

< div>

آیا کنسرت را از دست می دهید؟ آره ، ما هم همینطور. چیزی شبیه ارتباط برقرار کردن با تیم برای یک شب بیرون رفتن در یکی از برنامه های هنرمند مورد علاقه شما نیست.

صنعت موسیقی کانادا امسال با توجه به پروتکل های فاصله اجتماعی ، حداکثر محدودیت جمعیت و مسافرت ، توسط بیماری همه گیر COVID-19 تکان خورد. محدودیت های. ممکن است مکان های بزرگ و کلوپ های شبانه تعطیل باشند ، اما این بدان معنا نیست که ما هنوز نمی توانیم از موسیقی و لرزش های کنسرت مورد علاقه خود لذت ببریم. از همه مهمتر ، این مانع از این نمی شود که هنرمندان راه های ابتکاری برای به اشتراک گذاشتن استعداد خلاقانه خود با ما پیدا کنند.

نمونه مورد: Miller Music Amplified an مجموعه حماسی کنسرت های مجازی انحصاری با اجرای هنرمندان کلاس جهانی ارائه شده توسط آبجو زندگی شبانه کانادا ، Miller Genuine Draft (MGD) ، با مشارکت گروه جهانی موسیقی.

دوستداران آبجو و موسیقی از سراسر جهان می توانند لحظات موسیقی به یادماندنی را از مورد علاقه خود تجربه کنند. هنرمندان بین المللی با خیال راحت در خانه. این برنامه با جکس جونز در 12 سپتامبر آغاز شد و بالاتر از آن ستاره alt-R & B نامزد گرمی است 6lack، فردا (9 اکتبر) در ساعت 9 شب کانال YouTube 6lack ساعت 6 بعدازظهر PT حساب MGD در اینستاگرام خود را دنبال کنید f یا تمام جزئیات مربوط به نحوه تماشای موسیقی میلر تقویت شده در خانه را دنبال کنید.

ما با شش هنرمند وطنی که در رادار MGD قرار دارند آشنا شدیم و باید خود شما نیز باشند. – برای س askال از آنها چگونه با بیماری همه گیر سازگار شده اند و بعدی برای آنها.