” بله ، من مشتاقانه منتظر بودم به این یکی تو آدم ناخوشایندی هستی ، فطرت ، پس خودت را حفظ نکن … به هر حال می خواهم بعضی از گریه ها را پاک کنم. ” از میان تمام نوازندگانی که در لیست “مصاحبه” من قرار دارند ، دیزی راسکال ، یک موسسه انگلیسی و خودش ، همیشه آنجا بوده است. اما حتی با وجود تمام شانس هایی که طی این سال ها برای انجام این کار داشته ام ، هرگز احساس نمی کنم زمان مناسب باشد. دیززی اکنون از قلمرو من خارج شده بود – یا به نظر می رسید – بیش از برخی منتقدان موسیقی انگلیس برای برنامه های گفتگوی تلویزیونی و سریال های قرمز مناسب تر است. او کاملاً واضح رفته بود. با این حال ، از زمانی که او راکیت LP 2017 خود را کنار گذاشت ، این احساس وجود داشت که او به سمت ریشه های خود گرایش پیدا می کند ، صداهایی که امکان ورود وی به عرصه پاپ و داشتن بازدیدهای شماره یک مانند جیمز کوردن و کالوین هریس حالا وقت آن فرا رسیده بود.

آیا او می خواهد در مورد روابط آشفته خود با گریم ، دوست قدیمی ویلی ، چاقو خوردن در آیا ناپا و سالهایی که صحنه را ترک کرد تا جریان اصلی را بیان کند ، صحبت کند؟ می دانستم که اگر این س questionsال ها را نپرسم – هرچقدر که ممکن است ناجور به نظر برسد – نه تنها برای خودم بلکه برای کل صحنه ای که او برای ساختن آن کمک کرده است ، ضرر می کنم. صحنه ای که بدون کمک های سد شکنی دیززی و همسالانش به اندازه امروز درخشان نخواهد بود. نکته اصلی گفتگوی ما ، تبلیغ هفتمین آلبوم استودیویی وی ، E3 AF بود. با اولین برداشت ، عنوان نشان می دهد که او E3 “به عنوان F * ck” است ، تعظیم تا استخوان ، اما این نمی تواند دورتر از مارک باشد. عبارت ‘Aff’ برای مردم آفریقا یک اصطلاح تحقیرآمیز بود (و در بعضی از نقاط ، هنوز هم وجود دارد) اما مردی که دیلن میلز در شرق لندن متولد شد ، با افتخار فریاد می کشد که “E3 آفریقایی” است برای آهنگ ها. E3 AF دیزوی را در راحت ترین حالت خود پیدا می کند – در ضرباتی که اکثر آنها خودش و در زندگی به طور کلی تولید کرده است.

دیزی ، امروز به همه دستاوردهای خود افتخار می کند. او به قدرت ماندن “I Luv U” و اولین MC که جایزه موسیقی Mercury را برای BIDC دریافت کرد ، افتخار می کند. او به آنچه در دنیای تجارت انجام داده نیز افتخار می کند. و اینگونه خواهید بود: میلز اکنون از آن روزهای پاپ یک میلیونر است و فقط می توانید به آن احترام بگذارید. اگرچه صحنه در یک مرحله مورد غفلت واقع شد (“احساس می کنم صحنه مرا رها کرده است!”) ، احترام به درهای زیادی که او باز می کند ، برای اکثر موارد نادیده گرفته خواهد شد.

اولین صحبت با دیزی از طریق او بزرگنمایی کرد و دوباره در عکسبرداری ما در شرق لندن ، به تمام س questionsالاتی که احساس می کرد برای مرحله بعدی خود باید پاسخ داده شود ، پاسخ داد تا شکلی که شایسته است شکوفا شود. این Dizzee Rascal است: بارگیری مجدد.