پیش بینی های هفته اول “موقعیت” های آریانا گراند و “پگاسوس” Trippie Redd “

” اینجا است ، pg_1 / t16x9tgrafzal1givn4j / ariana-grande “class =” ff-og-image-inserted “>

آریانا گراند با آخرین نسخه خود ، موقعیت ها ، قرار است پنجمین آلبوم شماره 1 خود را در جدول بیلبورد 200 ثبت کند.

بازدیدها Daily Double گزارش می دهد که اعداد پیگیری اولیه برای Positions نشان می دهد که آلبوم با 240 تا 160 هزار واحد معادل آلبوم و 60 تا 70 هزار واحد از فروش واقعی ، به جایگاه اول رسیده است. برای مقایسه ، آخرین رکورد کامل او ، Thank U، Next ، سال گذشته با 360،000 واحد معادل آلبوم در شماره 1 حضور داشت. پیش بینی های هفته اول این رکورد پس از آنکه آهنگ تیتراژ در شماره 1 جدول آهنگ های Billboard Hot 100 قرار گرفت ، اعلام می شود.

با بیش از 35 میلیون جریان آمریکایی و 34000 واحد فروش در پایان هفته 29 اکتبر ، “پوزیشن ها” پنجمین اولین حضور گراند در جدول شماره 1 و سومین بار در سال جاری است. به دنبال اجرای نمودار “باران بر من” و “Stuck With U” ، این باعث می شود او اولین هنرمند در تاریخ نمودار با سه اولین بار در طول یک سال باشد.

در همین حال ، Trippie آلبوم جدید Redd Pegasus نیز در آستانه آغاز یک نمایش قدرتمند است که دارای واحدهای معادل آلبوم 60-70k است. این یک پیشرفت نسبت به آخرین آلبوم استودیویی رپ است! ، که با 51000 واحد معادل آلبوم در شماره 3 آغاز به کار کرد. پیش بینی می شود آخرین رکورد سام اسمیت ، Love Goes ، با واحدهای معادل آلبوم 40-50 کیلوگرم خیلی عقب نماند.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">