Lil Durk از فروش آلبوم پیش بینی شده Trippie Redd برای گرفتن عکس در 6ix9ine

استفاده می کند / lil-durk-blonde “class =” ff-og-image-inserted “>

لیل دورک اجازه نمی دهد که کسی را که نباید نامش برد.

علیرغم اینکه آلبوم کامل او از ماه ها قبل درز کرده ، Trippie Redd’s Pegasus هنوز هم در تلاش است تا 70،000 واحد را در هفته اول خود جذب کند. دورکیو پس از آگاهی از شاهکار Big 14 ، در بخش نظرات دی جی آکادمیکس جایی که در 6ix9ine شلیک کرد ، جست و خیز کرد.

دورک نوشت: “لیل برادر 70 کار را انجام داد که چرا موشها 25-30 کار می کنند.”

نظر دورک اشاره ای به آلبوم TattleTales 6ix9ine است که به چوب تبدیل می شود. اگرچه وی توجه زیادی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرد ، اما بازگشت 6ix9ine به فروش آلبوم تبدیل نشد زیرا تنها 29000 واحد فروش خالص به فروش رسید.

لیل دورک و تریپی رد در مورد 6ix9ine عبارت “دشمن دشمن من دوست من است” را شخصی سازی کرده اند زیرا آنها هر دو نسبت به خواننده خواننده رپ Treyway که به یک خبرچین تبدیل شده اند بی احترامی می کنند. تنش Trippie با 6ix9ine قبل از شروع انفجار رپ به سوپراستارمی است و سپس از فضل افتاده است. در حقیقت ، 6ix9ine در دادگاه ادعا كرد كه او علاقه مند است به باند خیابان Bloods بپیوندد زیرا Trippie ادعا می شود كه با یك مجموعه Blood ارتباط دارد و او می خواهد به اندازه كافی با رقیب خود رقابت كند.

اوضاع برای دورک کمی متفاوت است. دورک ممکن است یکی از بنیانگذاران جنبش Drill باشد ، اما سعی کرد همدلی را تا 6ix9ine گسترش دهد. او در اینستاگرام زنده با خواننده رپ هاپ کرد تا درباره شهر شیکاگو و اینکه چرا نباید ساکنان آن را تحقیر کند صحبت کند. با این حال ، وقتی 6ix9ine اعتراف کرد که تلاش می کند ضربه ای را به دوست و همکار نزدیک دورک ، رئیس کیف وارد کند ، به سمت جنوب چرخید. همچنین همکاری آشکار 6ix9ine با پلیس چندان مورد پسند دورک قرار نگرفت و او را مجبور کرد که علیه بومی بروکلین صحبت کند و از طریق ویژگی او در “اکنون بخند بعد گریه کن.” از دریک شلیک کند.

همچنین