Eminem با استفاده از “Lose Yourself”

از جو بایدن در تبلیغات جدید پشتیبانی می کند -hat “class =” ff-og-image-inserted “>

امینم ظاهراً کسی را که می خواهد تأیید کرده است در Oval Office با به اشتراک گذاری یک تبلیغ جدید.

روز دوشنبه ، بومی دیترویت به رسانه های اجتماعی رفت و در آنجا تبلیغ جدید جو بایدن را به اشتراک گذاشت. در ویدئویی که ام عنوان “یک فرصت … # رأی” عنوان کرد ، آهنگ مشهور “Lose Yourself” در حالی پخش می شود که تصاویر آمریکایی ها که زندگی روزمره خود را سپری می کنند از روی صفحه فلش می زند. این مونتاژ شامل کودکان ، اقلیت ها ، کارگران ضروری و سایر افرادی است که کارهای لازم را انجام می دهند. همچنین بایدن و تیم مبارزات انتخاباتی وی راه خود را به یک رویداد نشان می دهند.

اگرچه این پیام به غیر از ورود به صندوق ها هیچ پیامی را ترغیب نمی کند ، اما به وضوح بیان می کند که هزینه آن توسط “بایدن برای رئیس جمهور” پرداخت شده است و جو بایدن و همسر نامزد وی ، کامالا هریس در آن حضور دارند. این تصور ایجاد می شود که رپر نمادین از هوادارانش می خواهد به ترامپ از کاخ سفید رأی دهند. همچنین ، همانطور که دیترویت فری پرس به آن اشاره کرد ، نشان می دهد که این انتخابات چقدر مهم خواهد بود زیرا اولین باری است که امینم به موسیقی خود اجازه استفاده در تبلیغات سیاسی را می دهد.

آگهی جدید بایدن طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. اگرچه در گذشته امینم اظهار بی احترامی نسبت به ترامپ کرده است ، اما طرفداران هیپ هاپ هرگز فکر نمی کردند روزی را ببینند که آیس مکعب و لیل وین در حالی که امینم در مخالفت ایستاده است با رئیس جمهور جمهوریخواه دیدار کنند.

< / div>