گونا همه شیرین کاریهای خودش را انجام می دهد

چند روز پیش ، گونا از خواب بیدار شد و فهمید كه به طور تصادفی یك الماس را بلعیده است.

زندگی 27 ساله اینگونه پیش می رود- رپ قدیمی آتلانتا در حال حاضر. حتی مشکلات او احساس انعطاف پذیری در کلاس جهانی را دارد. او از طریق تلفن با کمپلکس ، داستانی را در مورد چگونگی سوار شدن در گوشت گاو با شخصی که “پسر رپ” نامیده می شود ، تعریف می کند و درگیری به حدی افزایش می یابد که خواننده رپر دیگر بهای گونا می گذارد. با شنیدن خبر ، او را در استودیو به همراه Young Thug خندید و “Dollaz On My Head” را ضبط کرد. این آهنگ اکنون صدها میلیون جریان دارد.

گونا برای سال 2020 چیزهای زیادی برنامه ریزی کرده بود ، اما درست مثل بقیه در جهان ، او مجبور شد بیشتر آنها را در حالت تعلیق قرار دهد. او می گوید که چهار یا پنج آهنگ برای یک آلبوم مشترک با Young Thug ، Future و Lil Baby به نام Super Slimey Surfer Edition به پایان رسانده بود ، اما همه گیر موقتاً برنامه های انتشار آنها را متوقف کرد. او همچنین در حال برنامه ریزی برای یک تور گسترده بود ، تا اینکه صنعت رویدادهای زنده متوقف شد.

با این وجود ، او فهمید که چگونه می تواند سال کاملترین سال خود را داشته باشد ، و اولین آلبوم شماره 1 خود را به نام وونا منتشر کرد. با تحسین منتقدان پذیرفته شد. چند ماه بعد ، گونا آن را دنبال کرد و شاید تنها نسخه لوکس ارزشمند سال 2020 باشد که شامل هشت آهنگ جدید بود. او هنوز فرصتی برای گشتن در آلبوم نداشته است ، اما یکی از بهترین نمایش های زنده همه گیر را پخش کرد ، و با یک گروه کامل در پشت بام مجلل LA بازی کرد.

در اوقات فراغت گونا ، او راه هایی را برای ماندن در اذهان عمومی پیدا کرده است ، و در موسیقی ویدیویی آهنگ جدید تراویس اسکات ، “Franchise” ، که در عمارت مایکل جردن در شیکاگو فیلمبرداری شده است ، به ایجاد یک کامو می پردازد. گونا با یادآوری تصمیم خود برای آویزان شدن در آسمان بالای اتومبیل هنگام فیلمبرداری از صحنه خود ، با افتخار خاطرنشان کرد: “آنها می خواستند که شخص دیگری این کار را انجام دهد ، اما من همه مانع های خودم را می کنم.”

آیا او نیست؟ هر آنچه گونا در حال حاضر لمس می کند تبدیل شدن به طلا (یا پلاتین) است. حتی اخیراً همکاری یکباره او با اینترنت پول ، “لیموناد” ، آتش گرفت. در حال حاضر این سومین آهنگ پر جریان در جهان در Spotify است. این هفته ، کمپلکس با گونا آشنا شد تا درباره سال موفقیت آمیز خود تاکنون صحبت کند و بشنود که چه چیز بعدی است. مصاحبه ای که به دلیل وضوح کمی ویرایش و فشرده شده است ، در زیر آمده است.

من دیروز دیدم که یکی از الماس های خود را قورت دادید. چطور اتفاق افتاد؟
من از خواب بیدار شدم و تازه متوجه شدم که دیگر از بین رفته است. من مقداری آبنبات ، جویدنی های کوچک خورده بودم و احتمالاً اینگونه الماس بیرون آمد.

پس حالا شما یک الماس در خود دارید؟ چه اتفاقی می افتد بعدی؟
من در مورد پیدا کردن من فقط آن را قورت دادم ، بنابراین هنوز نمی دانم. [می خندد] اکنون احساس خوبی دارم ، اما طی دو روز به شما اطلاع خواهم داد.

این فصل از زندگی حرفه ای خود را چگونه توصیف می کنید؟ الان انرژی چطور است؟
خوب است. همه چیز بالا می رود. احساس می کنم که می خواهم فشار بیشتری وارد کنم ، فقط به این دلیل که احساس می کنم جهان به جایی باز می شود که ما بتوانیم دوباره حرکت کنیم و دوباره اجرا کنیم. من می خواهم وقتش را درست اعلام کنم و وقتی می توانم مردم را لمس کنم تأثیر بیشتری بگذارم. احساس می کنم هنرمندی هستم که مردم را لمس می کنم. من باید اجرا کنم نمایش های من و همه چیز ، همه با هم پیش می روند.

آیا شما در حال برنامه ریزی برای اجراهای خود هستید؟ – بله ، قطعاً. صحنه من دیوانه است. قرار است بزرگ شود. ما فقط منتظریم فکر می کنم اول خارج از کشور باز شود.

“با قطره یا غرق شدن ، من با لباسهایی به ارزش حدود 15 تا 20 هزار دلار زیر آب رفتم و کاملاً چکه کردم.”

آیا هیچ دستاورد و جوایزی وجود دارد که فکر کنید لیاقت Wunna را دارد؟
مطمئناً ، و فقط من نیستم. احساس می کنم می تواند چند جایزه یا حداقل چند نامزد دریافت کند. نمی دانم ، همانطور که گفتم ، من هنرمندی هستم که باید در جایی که مردم می توانند موسیقی را احساس کنند و درک کنند ، بیرون بروم ، اما همه چیز بسته است. موسیقی من یک سبک زندگی است ، بنابراین زنده است.

به نظر شما کدام آلبوم بزرگترین رقابت شما برای رپ آلبوم سال در گرمی ها خواهد بود؟
هیچ کدام ، زیرا فکر نمی کنم هیچ کس آلبومی ساخته باشد که دارای یک مضمون کامل باشد مانند من. من یک هاله کامل کردم. و این حتی اولین پروژه من اینگونه نیست. من پروژه هایی با مضامین انجام می دهم ، و پیگیری می کنم و به افراط می پردازم تا موضوع را درک کنید. فهمیدی وونا مثل شخص دیگری است. شما با Drip یا Drown فهمیدید ، من با لباسهایی به ارزش حدود 15 تا 20 هزار دلار زیر آب رفتم و کاملاً چکه کردم. همه آن را درک نمی کنند ، اما آنها درک خواهند کرد. همه “قطره” را نمی فهمیدند ، اما اکنون آنها آن را درک می کنند ، شما من را احساس می کنید؟

دو جلد آلبوم آخر شما ویروسی شد. وقتی به جلد آلبوم می رسید ، آیا آگاهانه به فکر ویروسی شدن در اینترنت هستید
نه من فقط سعی می کنم آن را یک چیز کلی کنم ، به خصوص با عنوان و موسیقی. من می خواهم همه اینها با هم پیش برود. من واقعاً به این فکر نمی کنم که آیا این برجسته خواهد بود ، زیرا من به هر حال برجسته هستم.

به نظر شما چند آهنگ از ابتدای قرنطینه ساخته اید؟
من شاید 200 تا 300 آهنگ ساخته ام. تا ژوئن ، صد آهنگ ساخته ام. من این را می دانم زیرا من با مهندس خود از طریق آن عبور کردم و نگاه کردم. اما در حال حاضر ، هیچ حرفی برای گفتن وجود ندارد.

شما و لیل عزیز امسال هر دو آلبوم عالی دارید. و هر زمان که شما موسیقی جدیدی را رها می کنید ، طرفداران شما در مورد اینکه چه کسی بالاتر از چه کسی است بحث می کنند. آیا شما و لیل عزیز یک رقابت دوستانه دارید؟ آیا سعی می کنید یکدیگر را جمع کنید؟
نه ، زیرا ما در رقابت با یکدیگر نیستیم. وقتی مردم سعی می کنند ما را مقایسه کنند از آن متنفر هستیم. این کار ما را دیوانه یا هر چیز دیگری نمی کند ، اما فقط منطقی نیست ، زیرا ما مانند همان لعنتی نزدیک هستیم. منطقی نیست فکر می کنم به همین دلیل مردم این کار را می کنند ، زیرا ما هر دو جوان هستیم و هر دو آتش هستیم. بنابراین آنها مانند “بیایید فقط آنها را مقایسه کنیم” است.

“من شاید 200 تا 300 آهنگ ساخته ام [در قرنطینه]”.

آیا شما هنوز هم با هم موسیقی می سازید و روی Drip Harder 2 کار می کنید؟ – بله. ما آهنگ هایی را به عقب و جلو برای یکدیگر ارسال کرده ایم و هر زمان که بتوانیم ارتباط برقرار می کنیم ، دقیقاً مانند آنچه معمولاً انجام می دهیم. من می دانم که وقتی آهنگ خوبی دریافت کردیم ، آن را رها خواهیم کرد. اولین کار را اینگونه انجام دادیم و این فقط چگونه پیش می رود. در نهایت. این فقط زمان می برد.

“Dollaz On My Head” یکی از آهنگ های مورد علاقه شخصی من در سال است. ماجرای آن آهنگ چیست؟
آن آهنگ نیز یکی از آهنگهای مورد علاقه من است. من آن آهنگ را در L.A. با Thug ساخته ام. کسی به من گفت که مقداری پول روی سر من گذاشته اند و من اینگونه آهنگ را پیدا کردم. در استودیو داشتم از اوگ در مورد اوضاع می گفتم. من با یک پسر رپر وارد آن شده بودم و سپس او به من گفت که مقداری پول روی سر من گذاشته است. اولین بار نبود که چنین چیزی می شنیدم. اما قیمت آن واقعاً خنده دار بود. ما شروع به خندیدن کردیم ، و مایک ضرب و شتم را کشید و ما به آهنگ رسیدیم.

من داستان های وحشیانه ای درباره عادت های ضبط Young Thug شنیده ام. تعجب آورترین کاری که تاکنون دیده اید در استودیو دیده
مرد. گه خیلی گله داداش او کارهای زیادی انجام می دهد. من می توانم به یکی فکر کنم ، اما حتی احمقانه ترین فرد هم نخواهد بود ، زیرا او کارهای دیوانه واری زیادی انجام داده است. یک بار او این صندلی را ساخت. مثل غرفه صندلی است. قبلاً هرگز ندیدمش از صندلی او روشن و خاموش می شود. او فقط یک روز این گه ها را بیرون کشید. هیچ کس آن را ندیده بود. او به هیچ کس نگفت که این کار در حال ساخت است. او فقط آن را بیرون کشید ، روی صندلی گذاشت و شروع به ضبط کرد. حتی تراویس هم آمد و مثل این بود که “برو ، چه …؟ این دیوانه است!” هیچ کس نمی دانست از کجا آمده است. سپس از مهندس س askedال کردم ، زیرا مهندس آن را نزد وی آورد. و او مانند “بله ، داداش است. او به ما گفت که می خواست آن را تهیه کند. این قبلا هرگز ساخته نشده است ، اما ما کسی را مجبور کردیم که آن را درست کند.” [می خندد].

شما اخیراً گفتید Young Thug بهترین رپر زنده است. چه کسی در حال حاضر در پنج خواننده برتر شما است؟
من ، اراذل و اوباش ، لیل عزیزم ، آینده و … گنگ. نمی توانم آخرین مورد را بگویم ، زیرا چیزهای فراتر از یک مورد وجود دارد. [می خندد] حتی نمی توانم بگویم.

خنده دار است که این حرف را می زنی ، زیرا من شنیده ام که شما هر چهار نفر – Young Thug ، Lil Baby ، Future و شما – در حال کار بر روی پروژه ای به نام Super هستید Slimey Surfer Edition. در این باره چه می توانید بگویید؟
Thug این ایده را با Future ارائه داد و من و Baby با آن همراه بودیم. ما قبلاً چهار یا پنج آهنگ برای آن ساخته ایم. اما دقیقاً به روشی که زمان بندی آن تنظیم شده است ، گه گنگ ، به نوعی با این همه گیری همه چیز را متوقف کرد. این فقط سرعت حرکت را کاهش داد. من فکر می کنم آن را منتشر خواهیم کرد ، اما باید دوباره به جایی باز شویم که همه چیز باز باشد و ما واقعاً می توانیم آن را ظاهر کنیم که چگونه می خواهیم آن را باز کنیم.

آهنگ شما “لیموناد” با اینترنت Money در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین آهنگهای جهان است. از آن چه به یاد دارید؟ تاز تیلور به من گفت هنگام فیلمبرداری 110 درجه بیرون بود. – بله ، آن عکسبرداری در وسط بیابان بود. من رولزرویسم را آنجا بیرون کردم. نمی دانستم اینقدر دور است. من دیوانه شده بودم چون گه ام کثیف بود ، اما فیلم آتش گرفت. خوش گذشت باحال بود. من این ویژگی را انجام دادم ، و می دانستم که گه ها بزرگ خواهند شد ، اما نمی دانستم که قرار است به اندازه خود بزرگ شود. شما هرگز نمی دانید. بعضی اوقات نمی توانید این آهنگ ها را پیش بینی کنید ، مخصوصاً اگر آهنگ شما نباشد. اما من فقط آهنگ را دوست داشتم.

“ما قبلاً چهار یا پنج آهنگ ساخته ایم [برای یک آلبوم مشترک با Young Thug ، Future و Lil Baby]”.

شما همچنین در آلبوم Pop Smoke هستید. از ساخت “پارانویا” چه خاطره ای دارید؟ – یادم هست که من اولین آهنگ آن آهنگ بودم. من قبلاً با پاپ اسموک ملاقات کرده بودم و ما پیش از این نیز ریمیکس “Dior” را انجام داده بودیم ، بنابراین ما فقط در آن حبس بودیم. مثل این بود که اگر می میرد یا هنوز زنده بود ، قرار بود در آلبوم او باشم. وقتی ضبط کردم ، فقط قلاب بود و من آیه خود را انجام دادم. آنها همچنین ترانه را برای Thug فرستادند و من حتی نمی دانستم. یک روز در استودیو ، من آهنگ را پخش کردم ، و وقتی او آن را شنید ، مثل این شد: “لعنت ، مرد ، من نمی دانستم که تو روی آن هستی. آنها این گه ها را نیز برای من فرستادند.” من مثل این هستم ، “آیا این کار را کردی؟” او مانند “بله ، من شروع به کار کردم” است. من مانند “N *** a ، فقط سوار شو”. ما حتی نمی دانیم Push هم روی آن کار کرده است ، بنابراین ما فقط مثل هر آهنگ دیگری آهنگ را تمام می کردیم. سپس او در نهایت این کار را انجام داد و آن را به همه چیز تبدیل کرد.

دیدم شما در ویدیوی جدید “Franchise” تراویس اسکات هستید. حضور در خانه مایکل جوردن چگونه بود؟
آتش سوزی خانه n *** a.

دیوانه ترین چیز در مورد آن چیست؟
همه کفش ها [می خندد] من سعی می کردم هرکدام را بدست آورم.

آیا در مورد آن روز چیز دیگری به یاد دارید؟ – آنها برای آن صحنه ماشین را در آسمان کشیدند. آنها فقط مرا در بالای ماشین در آسمان آویزان کرده بودند. آنها می خواستند كه شخص دیگری این كار را انجام دهد ، اما من تمام مانع های خودم را می دهم.

شما اخیراً در توییتر نوشتید كه می خواهید “پاك سازی ذهن ، جسم و روح” را بدون هیچ دارویی شروع كنید ، رابطه جنسی ، یا رسانه چطور شد؟
یک دقیقه خوب پیش رفت ، اما انجام هیچ رسانه ای به نوعی کار سختی است ، زیرا من باید گه ها را تبلیغ کنم. این تنها چیزی بود که به نوعی سخت بود. هر چیز دیگری آسان است. آن کاری بود که در آن زمان واقعاً نمی خواستم انجام دهم. اگرچه نمی خواهم فقط از رسانه دور باشم.

آیا به مواردی مانند مظاهر اعتقاد دارید؟
جهنم بله. من این همه گه را آشکار کردم هرچه به دست آوردم ، تجلی یافتم. من حتی نمی دانستم که در حال تظاهر هستم ، تا زمانی که شروع به یادگیری این کلمه کردم و شروع به درک کاری کردم که انجام می دهم.

چیزی که می خواهید اکنون در زندگی خود بروز دهید چیست؟
من می خواهم نشان دهم که مانند یک عملیات و ماشین می شوم. من می خواهم بیشتر از من در موسیقی جلوه گر باشم. مانند این که هنرمندانم را بیاورم و تولیدکنندگانم را بیاورم و بگذارم آنها با هنرمند دیگری که بزرگ است قفل شوند اما هنوز از شعبه می آید. من می خواهم این را آشکار کنم ، و فقط محصولی از محیط زندگی خود و همه اطرافیانم شوم.

آیا می توانید در مورد برخی از هنرمندان جدیدی که با آنها کار می کنید صحبت کنید؟
من گروهی به نام Shady Babies و یک برچسب به نام Shady Baby Entertainment دارم. این سه هنرمند در یک گروه هستند و من یک هنرمند انفرادی دارم. یکی به نام [جیک] راری ، یکی به نام [تری] تسلا ، یکی به نام [آپولو] بنتلی و دیگری به نام [لامونت] استون وجود دارد.

آیا هنوز به میراث خود فکر کرده اید؟ ؟ چگونه می خواهید وارد تاریخ شوید؟
یکی از بزرگان. یک افسانه. خود پادشاه قطره. وونا شیک ، نمادین و جوان. همه موارد فوق.

همچنین