Premiere: “رستگاری” پت لوک یک ویرایش از خانه های گرووی را از انگشت های گنج

بدست می آورد f_auto، g_center، w_1200 / fl_lossy، pg_1 / b1mzpgt6w0x1okq434ev / patlok-54-kitsune “class =” ff-og-image-inserted “>

ساخته اخیر آزمایشی پات لوک ، “نجات” ، به تازگی ویرایش مهیبی را از دی جی خانه مستقر در آتلانتا دریافت کرده است. و رمیکسر Treasure Fingers. این ریمیکس به عنوان بخشی از EP جدید Gone Is Yesterday (ریمیکس ها) Pat Lok ارائه می شود که شامل چندین نمونه الهام از کوبه ای و ملودی از زادگاهش سنگاپور و منطقه جغرافیایی اطراف آن است.

منتشر شده در مارک موسیقی Kitsuné Musique فرانسه ، EP می تواند سوئیچ های سرخوشی را در ریتم و شیار مست کننده پات لوک ایجاد کند که با تولیدات او مترادف شده است. در «رستگاری» ، ترکیب امضای پات لوک از دیسکو ، خانه و آینده- R & B با تکیه بر LA ، توسط Treasure Fingers ، که یک زنگ هشدار ، بیرون و بیرون از ویرایش طراحی شده برای شنیدن شنوندگان را ارائه می دهد ، به سطح جدیدی می رسد. یک سفر نوستالژیک به باشگاه.

“پات لوک به کمپلکس می گوید:” من این کار را دوست دارم ، “کم رنگ و تاریک ، اما هنوز در شیار خود آینده نگر است. من از ابتدا طرفدار Treasure Fingers بوده ام ! در اینجا ، او با درمان خانه امضا ما را به کلاب لند بازمی گرداند. “

EP L Pat’s Lone’s Yesterday (ریمیکس ها) از 19 اکتبر از طریق موسیقی Kitsuné برگزار می شود. در ریمیکس “نجات” Treasure Fingers به ​​طور انحصاری در زیر تنظیم کنید.

همچنین