خواننده رپ امضا شده توسط گوچی مان ، به دلیل مشکوک بودن به مشارکت در تیراندازی مضاعف ،

دستگیر شد / pooh-shiesty “class =” ff-og-image-inserted “>

رپ Pooh Shiesty که با 1017 Records گوچی مانه امضا شده است ، روز سه شنبه به دنبال ادعای تیراندازی مضاعف در 9 اکتبر دستگیر شد. WSVN 7 News Miami گزارش می دهد این حادثه در جزایر بندر بی ، فلوریدا اتفاق افتاد و به علت “معامله مواد مخدر و کفش های کتانی گران قیمت اشتباه انجام شد.” میامی-داد. وی از داشتن وثیقه محروم شد و به اتهام سرقت مسلحانه با سلاح گرم ، حمله غیرقانونی ، باتری بدتر با سلاح مهلک آسیب رساندن به بدن ، حمله شدید با سلاح گرم و سرقت روبرو است. مقامات محلی گفته اند كه شیستی در یك مك لارن سبز رنگی كه اجاره می كرد صحنه جنایت را ترك كرد.

هفته گذشته پس از صدور قرار بازداشت برای شیستی و دو مظنون دیگر ، رپ موافقت كرد كه خود را تحویل دهد. دو مردم برای درمان جراحات وارده در حین تیراندازی به بیمارستان مراجعه کردند ، یکی از آنها ادعا کرد که برای خرید یک جفت کفش Air Jordan 4 با رپر دیدار کرده اند. در همین حال ، مقتول دیگر ادعا کرده است که آنها برای فروش علفهای هرز وی و دریافت هزینه ای برای مک کلارن که به او اجاره داده بودند با وی ملاقات کرده اند.

همان قربانی افزود که آنها هنگامی که وی با ویلیامز در اتومبیل خود بوده است او متوجه شد که دو مرد با اسلحه از وسیله نقلیه دیگری خارج می شوند. ویلیامز به قربانی گفت ماشین را ترک کند و هنگامی که از آنجا پیاده شد از ناحیه باسن مورد اصابت گلوله قرار گرفت. مقتول دیگر در حال رفتن به سمت اتومبیل شخصی خود بود که دو صدای شلیک شنید و روی زمین افتاد. یکی از قربانیان قربانی دیگر را به بیمارستان مجاور منتقل کرد.

گزارش دستگیری حاکی از آن است که شیستی یک کیف لویی ویتون پر از پول نقد را در محل پشت سر گذاشته است.

همچنین