مبلغین Chainsmokers 20،000 دلار برای کنسرت در هنگام شیوع

جریمه کردند “class =” ff-og-image-inserted “>

پس از تحقیق در مورد کنسرت Chainsmokers در همپتونس در طی بیماری همه گیر COVID-19 ، مروجین گروه 20 هزار دلار جریمه شدند ، گزارش USA Today.

نیویورک گوا اندرو کوومو روز چهارشنبه خبر را توضیح داد و توضیح داد که آژانس “در تجربه” بدانید بدون اقدامات احتیاطی ایمنی مناسب یک گردهمایی غیر ضروری برگزار کرد. این نمایش در ماه جولای برگزار شد و بلافاصله انتقاداتی را برانگیخت ، بسیاری به این نکته اشاره کردند که فاصله اجتماعی در این نمایش کم است. این عنوان به عنوان “جمع آوری کمک مالی درایو موسیقی” معرفی شد و درآمد حاصل از آن چالش های زیادی را به همراه داشت.

در حالی که وب سایت این رویداد عنوان “سالم و سالم” را نشان داد ، این گردهمایی از بسیاری از “دستورالعمل های فاصله اجتماعی” که لازم بود پیروی نکرد. مدیر گروه ، آدام آلپرت ، در ابتدا تصاویری را به اشتراک گذاشت که حاضران را به فاصله ای بیش از شش فوت از یکدیگر ایستاده اند.

“کومو” در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت: “مروج کنسرت Chainsmokers امروز به اتهام نقض یک دستورالعمل اجرایی و ماده 16 قانون بهداشت عمومی متهم شده است.” “همانطور که بلافاصله به دنبال گزارشات مربوط به این رویداد گفتم ، این یک تخطی جدی از اقدامات مهم بهداشت عمومی بود که ما از ابتدای این بیماری همه گیر برای محافظت از نیویورکی ها در برابر COVID-19 اعمال کرده ایم. ما همچنان به نگهداری افراد و مشاغل ادامه خواهیم داد مسئول اقدامات خود هستند و دولتهای محلی باید قوانین را اجرا كنند در غیر این صورت ما نیز آنها را مسئول خواهیم دانست. “

این دو نفره EDM-pop هنوز به حکم تحقیق پاسخ نداده اند.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">