هواداران از بیلی ایلیش دفاع می کنند پس از شرمساری بدن ویروسی

ویروس می شود

طرفداران بیلی الیش برای مبارزه با یک توییت ویروسی که بدن باعث شرمنده خواننده می شود گرد هم آمده اند.

این توییت مورد بحث از طرف کاربر توییترGamesNosh ، مردی که ادعا می کند روزنامه نگار سابق بازی ها است. این مرد 29 ساله که از آن زمان اظهارات خود را دو برابر کرده و به وضوح از لحظه ویروسی خود خوشحال است ، نوشت: “طی 10 ماه بیلی ایلیش بدن مادر شراب اواسط 30 سالگی ایجاد شده است.” بلافاصله ، این توییت با پاسخ طرفداران مواجه شد که بدن او را از الیش که 18 دسامبر گذشته 18 ساله شد ، شرم آور دانستند.

در حالی که برخی از پاسخها احساسات مشابهی داشتند ، اکثر پاسخها به توییت مشاهده می کنند طرفداران دفاع از او.

در پاسخی که الیش از طریق استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت ، خواننده “Bad Guy” بر اهمیت عادی سازی “بدن واقعی” تأکید کرد. ویدئویی که وی مجدداً منتشر کرده است ، به توییت اصلی پاسخ نداده است ، اما احتمالاً واکنش موجود در آن باعث شده است که پیام را به اشتراک بگذارد. این اولین بار نیست که او علیه لرزش بدن صحبت می کند ، زیرا او در اوایل سال جاری یک میانبر به تور خود اضافه کرد که به این مسئله پرداخت.

“آیا شانه های من شما را تحریک می کند؟ آیا سینه من؟ من در شکمم هستم؟ باسنم؟ جسمی که با آن متولد شده ام ، آیا آن چیزی نیست که تو می خواستی؟ اگر لباس راحتی را بپوشم ، من زن نیستم. ” “اگر من لایه ها را بریزم ، من كاملاً شلخته هستم. گرچه هرگز بدن من را ندیده اید ، شما هنوز هم آن را قضاوت می كنید ، و من را برای آن قضاوت می كنید. چرا؟ شما بر اساس اندازه آنها درباره مردم فرض می كنید. ما تصمیم می گیریم كه چه کسی آنها هستند. ما تصمیم می گیریم که ارزش آنها چیست. “

ببینید طرفداران در مورد توییت زیر چه گفته اند.