تراویس اسکات از کمپین Collab کمپین

خرید می کند -merch “class =” ff-og-image-inserted “>

ساعاتی پس از آنکه تراویس اسکات کمپین همکاری پرتحرک مک دونالد را آغاز کرد ، این هنرمند Astroworld یک سری کالاها را به فروشگاه آنلاین خود عرضه کرد.

طرفداران با اطلاع از گسترده بودن این مجموعه خوشحال خواهند شد. قطره تی شرت قبلاً آزرده شده را با گرافیک سرخ در جلو با مارک مشترک در آستین تحویل می دهد. از دیگر قطعات قابل توجه می توان به سه تکه پررنگ “Tell ‘Em Jack Sent You” ، پیراهن “bootleg” رنگ کراوات ، یک پیراهن کش ورزش “I’m Lovin’ It” ، یک ژاکت کار “Billions Served” ، یک جین نجاری با مارک تجاری دیگر اشاره کرد. شلوارک ، بوکسورهای تمام چاپی ، بالش بدنه ناگت ، پیراهن بسکتبال با شلوارک متناسب ، فرش McDonalds x Cactus Jack ، و کراوات برگر.

این مجموعه که بین 25 تا 300 دلار متغیر است ، برای خرید در اینجا موجود است . اکثر قطعات در طی چهار تا شش هفته ارسال می شوند.

TRAVIS SCOTT FOR MCDONALD’S
MERCH OUT در حال حاضر https://t.co/V1kiL3P2aK pic.twitter.com/kkZMoTgUGD

– ? (RodeoTheAlbum) 9 سپتامبر 2020

LIVE @ McDonalds xtrvisXX فروشندگان https://t.co/RQPbNuYgj4 pic.twitter.com/ZRJML7DY5d

– SOLE LINKS (SOLELINKS) 8 سپتامبر 2020

به عنوان بخشی از همکاری خود در Golden Arches ، خواننده رپ هوستون “ویژه غذای تراویس اسکات” را تنظیم کرد. دسته کوچک موسیقی جاز 6 دلاری همراه با Sprite ، سیب زمینی سرخ شده متوسط ​​با سس غوطه وری BBQ و یک کوارتر پوندر با پنیر ، بیکن و کاهو است. این وعده غذایی در تمام مک دونالد این کشور وجود دارد ، به غیر از مکان های آلاسکا ، هاوایی و سرزمین های ایالات متحده. در بیانیه ای گفت. “ما دو دنیای نمادین را گرد هم آورده ایم. از جمله اجزای خیریه برای من مهم بود و نمی توانم منتظر بمانم تا مردم ببینند چه چیزهایی را در اینجا ذخیره می كنند.”

در جشن Cactus Jack x McDonalds روز سه شنبه ، اسکات خود را به مک دونالد در داونی ، کالیفرنیا رساند. ویدئویی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده نشان می دهد اسکات قبل از اینکه قدردانی خود را از کارگران فست فود نشان دهد ، طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.