Talk Girl با Bas برای آهنگ جدید “Fallin”

ارتباط برقرار می کند “class =” ff-og-image-inserted “>

تهیه کننده مستقر در پیتسبورگ Girl Talk به تازگی پیوند داده است با سازهای بسیار اختصاصی Dreamville برای ارائه آهنگ جدید خود “Fallin ‘” همراه باشید.

تولید روان دختران کاملاً با متن و جریان بازی غنایی Bas تطبیق می یابد. باس ، به عنوان شخص فرمانده دوم دریم ویل پشت سر صداپیشگی J. Cole ، Bas به كسی یادآور می شود كه ممكن است فراموش كرده باشد كه واقعاً می تواند رپ كند.

هنگام بحث در مورد شنیدن Bas برای اولین بار و كار با او ، Girl Talk تأکید کرد که وی با Too High to Riot ، جواهری در دیسکوگرافی Bas ، تحت تأثیر قرار گرفته است.

“گفتگوی دختران” گفت: “Bas با ردیابی من در سال 2016 با پروژه Too High to Riot وارد رادار من شد.” “من واقعاً در محدوده او بودم. او یک رپر فنی است که حس ملودیک شگفت انگیزی نیز دارد. تعریف سبک او نوعی دشوار است ، چیزی که من همیشه تحسینش می کنم. هنگامی که ما ارتباط برقرار کردیم ، من طیف گسترده ای از ضرب ها را آماده کردم او اولین کسی بود که من بازی کردم ، و او خاموش بود و می دوید! چند قسمت مماس مختلف وجود داشت که او به طور کامل سبک آواز خود را تغییر داد. برای آن بخش ها ، ما در نهایت برخی از تنظیمات را انجام دادیم و تولید درجا. همه چیز به سرعت جمع شد! “

باس احساسات مشابهی داشت ، و در اولین برداشت خود از Girl Talk و اینکه چگونه انرژی بالای خود را دوست دارد تأمل کرد.

“من اولین بار در سال 2012 دختران را در جشنواره موسیقی Catalpa در نیویورک دیدم. من گفتم” این شخص کیست که همه جا دستمال توالت را منفجر می کند؟ “اما او جشنواره را تکان می دهد و مجموعه مورد علاقه من در آخر هفته بود.” . “من در طول سالها او را دنبال کردم و فکر کردم که او عالی است ، اما نمی دانستم که او همچنین یک تهیه کننده است. با سرعت به جلو ، ما در نهایت با هم ارتباط برقرار کردیم و او BANGERS داشت. ما شیمی عالی داشتیم و بلافاصله شروع به ساختن آهنگ کردیم. این تجربه یک داستان کاملاً جدی و کاملاً دایره ای بوده است! واقعاً از به اشتراک گذاشتن این رکورد با دنیا بسیار هیجان زده شده اید! “

در زیر به آهنگ جدید Girl Talk و Bas “Fallin” گوش دهید. همچنین Girl Talk برای اولین بار در سال 2008 با عنوان Feed the Animals و 2010 All Day روی وینیل عرضه شده است.