کاربر TikTok از کلیپ اسکیت Viral Fleetwood هزاران نفر کمک مالی دریافت می کند

“class =” ff-og-image-inserted “>

ناتان آپوداکا ، معروف به 420doggface208 ، هزاران نفر دریافت کرده است دلار کمک مالی طرفداران سخاوتمند TikTok که در همه جا حاضر است شامل جفت شدن راحت Fleetwood Mac classic و کوزه نوشیدنی Cran-Raspberry بهبود دهنده اسکیت.

Apodaca در مصاحبه ای روز سه شنبه گفت که او قصد دارد با قرار دادن آن در تأمین نیازهای حمل و نقل و مسکن و همچنین دادن یک قسمت قابل تحسین به مادرش ، از پولی که تاکنون به او اهدا شده استفاده کند.

وی از طریق چت تصویری به TMZ گفت: “در حال حاضر ، من بیش از 10،000 مورد به دست آورده ام.” “این دیوانه است. من نمی دانم که چه مقدار کمک مالی ادامه خواهد یافت ، اما ، همانطور که گفتم ، این خودش یک برکت است. من می خواهم کمی به مادرم بدهم ، مطمئناً. بنابراین الان می دانم که می خواهم 5000 دلار به او بدهید. “

هدیه 5K دلاری به مادرش ، وی افزود ، تعجب آور است که او قصد دارد برای یک ویدیوی YouTube آینده فیلمبرداری کند.

در مورد خودش ، آپوداکا – که جشن های قبلی او در مورد آهنگ های آشنای Green Day و Avril Lavigne در TikTok نیز اکنون مورد توجه بیشتری قرار گرفته است – گفت که او اخیراً در یک RV (بدون آب) پارک شده در خارج از برادرش زندگی می کند خانه.

“من فقط به فضایی از خودم احتیاج دارم که بتوانم آنجا را بپزم و دوش و گریه را تمیز کنم.” “با دویدن قوی” – بیش از 300،000 مایل با آن فاصله دارد. با این وجود این مشکلات اتومبیل است که در نهایت به کلیپ معروف Fleetwood Mac منجر شد.

سلام ، اسپری اوشن. همانطور که درخواست شده به او تبلیغ کنید.