فرانک اوشن از هواداران خواست تا رای دهند: “تماشای [ترامپ] کشیده شده سرگرم کننده تر از این بحث ها”

مانند بسیاری از شما ، فرانك اوشن تحت تأثیر بحث ریاست جمهوری سه شنبه شب قرار نگرفت.

در اواخر رویداد ، خواننده -songwriter به اینستاگرام رفت و در مورد چهره بسیار مورد انتظار دونالد ترامپ و جو بایدن نظراتی را ارائه داد. فرانک مطلبی در اینستاگرام منتشر کرد که حاکی از حوصله اوضاع غیرمعمول است اما بر اهمیت بیرون کشیدن ترامپ از کاخ سفید تأکید کرد.

“همه چیز جعلی به نظر می رسد. مسئله این است که نیست”. . “دونالد رئیس جمهور است و حتی اگر مسابقه را از دست بدهد ممکن است کاخ سفید را ترک نکند. بنابراین رأی دهندگان رای دهندگان. تماشای او به بیرون کشیدن سرگرم کننده تر از این بحث ها خواهد بود.”

Frank IG

فرانک پیوندی به صفحه رسمی Blonded داشت که اخیراً با منابع رأی گیری به روز شده است. یک فرم ثبت نام رای دهندگان ، پیوندی برای بررسی وضعیت ثبت نام ، تقویم رای گیری زودهنگام و همچنین پیوندی برای درخواست رای گیری از طریق نامه الکترونیکی وجود دارد.

Chance the Rapper در اولین بحث ریاست جمهوری سال 2020 نیز توزین شد. وی رئیس جمهور را به سیگنال دادن فضیلت و استفاده از سوت های نژادپرستانه متهم کرد ، و سپس از پیروانش خواست تا به “برترین نژادپرست سفید نژادپرست” از کاخ سفید رأی دهند. بحث های ریاست جمهوری سال 2020 واکنشهای آنها از انزجار گرفته تا هشداردهنده تا کاملاً رنجیده است برخی از توییت های آنها را می توانید در زیر بخوانید.

همچنین