تاز تیلور از اینترنت پول می گوید برچسب ها آب میوه WRLD را به دلیل “Lil Uzi Clone”

رد کردند

در حالی که تاز تیلور و گروه اینترنتی Internet Money او مسئول شکستن ستاره هایی مانند Juice WRLD و Lil Tecca هستند ، در ابتدا راه سختی بود.

تیلور در توییتر خود فاش کرد که هنگامی که برای اولین بار ارسال موسیقی Juice را به برچسب ها آغاز کرد ، او را رد کردند و به او گفتند که رپر در حال تکرار صدای Lil Uzi Vert است. جعبه ، “تیلور نوشت. “همان هنرمندان yall stan … آنها می گفتند کلون شخص دیگری بود.”

در توییت دیگری ، او تصویر صفحه ای از پوشه ای را با mp3 به اشتراک گذاشت و نوشت ، “من این پوشه را به A & Rs در سال 2017 به او گفته شد که هیچ .. او یک “lil uzi clone” بود. “

تعدادی از آهنگ های Juice WRLD در این پوشه مانند تک آهنگ” همه دختران یکسان هستند “از رپر اولین آلبوم استودیویی ، Goodbye & Good Riddance.

تیلور همچنین به Lil Tecca به عنوان نمونه دیگری از برچسب های منتسب به کسی اشاره کرد: “من به یاد دارم همه این آهنگ ها را در 1 شب ساختم.” “روز بعد آنها را به برچسب فرستاد. به او گفته شد “نه”. تصویر شامل آهنگ های Tecca “Ransom” و “Shots” است.

تیلور در یک سری توییت ها مکالمه را ادامه داد و گفت که به تعداد بیشماری از هنرمندان نه گفته می شود زیرا “آنها نیز صدا دارند بسیار شبیه “رپرهای دیگر.

همچنین