فردی گیبس و فیلم کیمیاگر قطره برای “Babies & Fools” f / Conway the Machine

ممکن است همه گیرها باشگاه های نواری را برای یک شهروند عادی متوقف کرده باشد ، اما وقتی آلبومی به اندازه آلفردو می ریزید دنیا صدف شماست.

در ویدئوی آخرین تک آهنگ خود “Babies & Fools” ، فردی گیبس یک باشگاه آقایان را تصاحب می کند ، جایی که او رقصنده ها را با پول به دوش می کشد در حالی که طغیانی از قافیه های درون نگرانه را تف می کند.

“من دعاهایم را می خوانم اما مثل عربی فرسوده هستم مادرم در حالی که اشک می ریخت ، “فردی رپ می کند. “من می دانم كه خداوند مراقب نوزادان و احمقان است / من با این ابزار احمق كردم تا نوزادانم را در مدرسه گذرانم.” مانند بسیاری از ضرب های کیمیاگر ، “بچه ها و احمق ها” یک حس سینمایی و نوستالژیک دارند. کارگردان جیمز “JMP” پریرا با فیلمبرداری بیشتر ویدیوها با دوربین دید در شب با این مضمون بازی می کند. در “نوزادان و احمق ها” همچنین “Conway the Machine” از گریسلدا حضور دارد که آیه ای را ارائه داد که با آسیب پذیری گیب مطابقت دارد.

“تخت بیمارستان ، گلوله در گردن من و شکستگی فک / آن را دیوانه بنامید ، اما من همیشه می دانستم که این سخت را پس خواهم زد” ، کانوی تف ​​می کند. “Mac black matte را بدست آوردید ، این کارت اصلی است / من این را دریافت کردم زیرا قبلاً دست به کف زده ام.”

< / div>