Nicki Minaj جنسیت نوزاد خود را به اشتراک می گذارد: “من خیلی سپاسگزار و عاشق هستم”

نیکی میناج و همسرش کنت پتی ماه گذشته از اولین فرزندشان استقبال کردند و اکنون خواننده رپ نشان داد که او یک پسر بچه به دنیا آورده است.

وی در کنار عکسهایی از کارتهایی که برای او و پتی ارسال شده بود ، نوشت: “از ملکه B ، کیم و ی ، ریکاردو تیسکی ، وینی ، کارول و همه کسانی که در این مدت آرزوهای خوبی را ارسال کردند متشکرم.” در یادداشت بیانسه آمده است: “به مادر شدن خوش آمدید. خدا شما و خانواده شما را بیامرزد.”

نیکی پس از ابراز قدردانی ، به هوادارانش اجازه داد تا کمی بیشتر در مورد فرزندش بدانند ، اما به نظر نمی رسد که آماده باشید تا نام او را به اشتراک بگذارید.

“این برای من به معنای جهان بود. من بسیار سپاسگزار و عاشق پسرم هستم. دیوانه وار عاشق شده ام. پسر لیدوی مورد علاقه من در کل جهان است.”

Nicki همچنین قرار است امشب در ریمیکس “Whole Lotta Choppas” ساخته Sada Baby ظاهر شود که اولین اکران وی از زمان زایمان در اواخر سپتامبر است.

قبل از نیکی میناج با استقبال از اولین فرزند خود ، بارداری خود را در ماه ژوئیه در کنار مجموعه ای از عکس های گرفته شده توسط دیوید لاچاپل و الکس “گریز” لوکاس اعلام کرد. وی نوشت: “عشق. ازدواج. کالسکه کودک. سرشار از هیجان و شکرگذاری.” “از همه شما بخاطر آرزوهای خوب متشکرم.” page-tail-newsletter – music-newsletter “>

همچنین