به ریمکس “Money Lemonade” f / Don Toliver و Roddy Ricch

Internet Money گوش دهید

< p> Super Internet Collection جمعی فوق العاده تهیه کننده / هنرمند ریمیکس آهنگ “Lemonade” خود را با آیه های جدیدی از Don Toliver و Roddy Ricch منتشر کرده است. این ریمیکس از پا در می آید که گروه اولین آلبوم خود را با نام B4 The Storm رها می کند که در آن یک بازیگر ستاره دار از Juice WRLD ، Trippie Redd ، Lil Tecca ، Wiz Khalifa و چندین نفر دیگر حضور داشتند.

ریمیکس “Lemonade” درست در جایی که نسخه اصلی آن متوقف شده است ، انتخاب می شود ، و ردی هارمونی های آوازی برتر خود را به او قرض می دهد و Don با یک آیه تازه به دنبال ردیابی آهنگ به مرحله بعدی است. نسخه OG “Lemonade” در Billboard Hot 100 به رتبه 16 رسید و با انتشار این ریمیکس احتمالاً اکنون افزایش یافته و حتی بیشتر خواهد شد.

مجتمع گروهی که دوباره درگیر آن شد آگوست قبل از انتشار آلبوم خود ، و تاز تیلور ، بنیانگذار گروه ، در مورد چگونگی هدف اصلی اینترنت پول برای کمک به هنرمندان در توسعه و خم کردن ژانرها صحبت کرده است.

“ما برای ما چندان دنبال کننده اهمیتی نداریم ، آنها چه شکلی هستند یا هر چیز دیگری “، او گفت. “ما همه این انواع مختلف هنرمندان را در ژانرهای مختلف معلوم کرده ایم. Lil Tecca و Juice WRLD حتی یک نوع هنرمند نیستند. با Trevor Daniel همین کار را می کنم. من فکر می کنم این یک روش واقعی دهه 90 برای انجام این کار است. مانند ، Dre و همه قبلاً واقعاً با موسیقی کار می کردند ، هنرمندانی را توسعه می دادند و فقط کارهای هنری را انجام می دادند. من فکر می کنم ما این کار را برمی گردانیم. “

به ریمیکس” Lemonade “اینترنت پول با بازی Don گوش دهید تولیور و ردی ریچ از بالا یا پایین به بالا.