فیلم جدید Pop Smoke’s “Diana” Remix f / King Combs and Calboy

رمیکس به” دیانا ، “قطعه ای که در نسخه لوکس آلبوم Shoot for the Stars پس از مرگ Pop Smoke منتشر شد ، اکنون یک ویدیو دارد.

روز چهارشنبه ، ویدیوی این آهنگ – با حضور King Combs و Calboy – از طریق Victor Victor Worldwide و Republic Records منتشر شد. آن را از بالا دریافت کنید.

نسخه لوکس Shoot for the Stars streaming در 20 جولای به دنبال پخش شماره 1 بیلبورد 200 از نسخه استاندارد آلبوم که به طور مشهور تولید شده توسط 50 سنت. در همان ماه یک داستان گسترده از مجموعه مجلات ، همکاران پاپ اسموک گرد هم آمدند تا هنرمند 20 ساله بروکلین را که هنگام حمله به خانه در هالیوود هیلز به ضرب گلوله کشته شد به یاد بیاورند. ، پاپ – حتی در فقط 20 سالگی و هنوز هم ، به تعبیر 50 ، “در مرحله میکس تیپ” – توانایی او در ساخت “آهنگ های ساختاری” با کالیبر بالا را از قبل تنظیم کرده بود.

“امروزه ، هنرمندان می توانند آهنگ ها را با یک بیت یا مثلاً با سه قلاب بسازند. ” “اما نحوه ساختن آهنگها مانند هنرمندان بازیگران واقعاً ساختارمند بود. او می توانست قلاب ، بند ، قلاب و پل داشته باشد. وقتی کار را شروع کرد ، او مشغول انجام تمرینات گود بود ، و این برای او بسیار آسان بود. سپس او شروع به یافتن جیب های مختلف برای قرار دادن ملودی کرد. او هنگام آواز خواندن واقعاً صدای آوازی خود را پیدا می کرد. “

RIP.