منحصر به فرد: J Balvin به و پرده همکاری تجر مجموعه مک دونالد

عنصر

ج بالوین و مک دونالد از همکاری اخیراً اعلام شده خود همکاری بزرگی را انجام داده اند.

روز پنجشنبه ، ستاره بزرگ رگیتون و غول فست فود طیف کاملی از محصولات را منتشر کرد. این نشانه هایی از آلبوم پنجم استودیویی Balvin Colores است ، زیرا در رنگ های پر جنب و جوش و الگوهای هندسی جسورانه سنگین می شود. این قطعات شامل کلاه های سطلی با مارک تجاری ، پیش بند ، صندلی ، کفش خانه ، انگشتر ، ساعت و حتی ملافه های تخت می باشد.

می توانید مجموعه زیر را بررسی کنید. این موارد فقط برای مدت زمان محدودی در فروشگاه وب رسمی J Balvin در دسترس هستند و طرفداران می توانند انتظار شگفتی بیشتری از این همکاری داشته باشند.

“دیدن همه هیجانات طرفداران طی هفته گذشته باورنکردنی بود.” بالوین توضیح داد. “نه تنها می خواستم شخصیت خود را به فهرست مک دونالد برسانم ، بلکه می خواستم انرژی و خلاقیت خود را به گونه ای به اشتراک بگذارم که همکاری ما را از طریق یک مجموعه تجاری منحصر به فرد که با تیم من ایجاد کردیم ، ارتقا دهد. اکنون افراد می توانند یک قطعه از این همکاری را داشته باشید و آن را برای همیشه داشته باشید … لگو! “

این افت بیش از یک هفته پس از آن است که مک دونالد غذای بسیار اختصاصی J Balvin را راه اندازی کرد. مورد منو ، که در رستوران های شرکت کننده از اول نوامبر در دسترس است ، شامل یک بیگ مک ، سیب زمینی سرخ کرده با سس گوجه فرنگی و Oreo McFlurry است.

این هنرمند در مورد این همکاری در مصاحبه اخیر خود با Complex صحبت کرده است ، گفتن این افتخار است که دنباله روی مایکل جوردن و تراویس اسکات باشید ، که همکاری مک دونالد خود را از سپتامبر آغاز کردند.

“این دیوانه است زیرا ما در مورد مایکل جردن و تراویس اسکات صحبت می کنیم. بنابراین این یک برکت است “، او گفت. “و این واقعیت که من لاتین هستم … من خودم را یک شهروند جهانی می دانم ، اما اهل مدلین ، کلمبیا هستم ، و این اولین باری است که آنها با یک لاتین کار می کنند. این یک کارزار بزرگ است ، بنابراین احساس افتخار می کنم و بله ، من نمی توانم صبر کنم تا افرادی را که در صف منتظر می مانند و غذای J Balvin را خریداری می کنند و از فرهنگ حمایت می کنند ، دیدن کنم. این واقعاً پیش بینی است. “ p>

همچنین