Premiere: RaysMuzik هر دلیلی دارد که زندگی را در “جوان”

جشن بگیرد raysmuzik “class =” ff-og-image-inserted “>

امسال قرار بود انتشار از اولین آلبوم خود ، اما پس از آنکه وی با ویروس کرونا مواجه شد وی را در بیمارستان بست ، RaysMuzik نوازنده جنوب لندن مجبور شد برنامه های خود را تنظیم کند. تک آهنگ جدید “جوان” که اکنون دوباره به پاهای خود برگشته و احساس جشن می کند ، اولین قدم برای بازگشت به مسیر درست است.

تهیه شده توسط همکار Burna Boy و نامزد دریافت جایزه گرمی آقای Kleb ، “جوان” از ملودی های حباب دار ، ضربات ضربات محکم و نوسانات فراوان برای تقویت قدردانی مجدد خود از زندگی استفاده می کند. شاید سال 2020 راهی که او (یا کسی) انتظار داشت را برطرف نکند ، اما هنوز جای شکرگزار زیادی وجود دارد و این ویدئو به کارگردانی چارلی ریز و اِد رابرتز از Fuego Films این احساسات را تا حد ذاتی جوش می دهد. احتمالاً در زمانهای آفتابگیرتر فیلمبرداری شده است ، ما RaysMuzik ، تیم او و دختر رویاهایش را می بینیم که در پارک بریده و قول می دهند مانند یک روز تعطیل زندگی کنند.

“این مسیر ابتدا در یک خانه شکل گرفت. جلسه ضبط سال گذشته ، من یک پیش نویس اولیه را در لندن ضبط کردم ، سپس آهنگ را آماده کردم و آن را تکمیل کردم در حالی که چند هفته بعد در فرانسه تعطیل بودم ، بنابراین شاید به همین دلیل است که آهنگ دارای آن احساس شادی و نشاط است. اگرچه ، پس از رنج از COVID تا حدی که سریع به A&E منتقل شدم ، از بیمارستان مرخص شدم ، احساس می کنم “جوان” آهنگ عالی برای جشن گرفتن این واقعیت است که من زنده و سالم هستم ، زیرا واقعاً غیرت جدید من را تصرف می کند برای زندگی. من یک ویدیوی شاد و سبک قلب می خواستم که در آن بتوانیم خودمان باشیم ، اما به همان اندازه که می خواستم از آن لذت ببرم ، نمی خواستم از پیام مهم سیاه پوستی و غرور ما نیز غافل شوم. “