Air Jordan IV های منتشر نشده Drake برای حراج

همانطور که ماه گذشته گزارش شد ، Sotheby’s بیش از 120 مورد تاریخی مربوط به هیپ هاپ را به حراج گذاشته است. انواع مختلفی از یادگاری ها در اختیار شما قرار می گیرد ، از تاج طلای معروف “پادشاه نیویورک” معروف Notorious B.I.G گرفته تا نقاشی های دیواری و هنرهای کمیاب. در این قرعه کشی یک جفت از “دریچه هوا” گریزان Drake Air Spiral IV وجود دارد.

کفش ورزشی با سابقه درهم و برهم ، “Splatter” Air Jordan IV برای اولین بار در قالب نمونه به عنوان بخشی از اجرای اصلی مدل در سال 1989 ظاهر شد. با جزئیات شبیه به “Bred” کلاسیک Air Jordan IV ، نسخه “Splatter” شاهد اضافه شدن یک الگوی رنگ قرمز و سفید پاشیده در قسمت میانی پشت و پاشنه آن بود. همچنین با استفاده از زیرانداز مشکی روی تور ، یک سفید متضاد ایجاد کرد.

با وجود اینکه در سال ’89 ایده پردازی شد ، “اسپلاتر” Air Jordan IV هرگز شاهد انتشار عمومی نبوده است. همه چیز فراموش شده بود اما اکثر افراد دزدکی مخفی بودند تا اینکه دریک در سال 2017 نسخه ای از مارک Very Own را به نمایش گذاشت. سال بعد گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه قرار است این جفت ارز منتشر شود ، اما هرگز عملی نشد – شاید به دلیل پایان همکاری دریک با جوردن مارک.

گرچه به نظر نمی رسد این Jordan IV به زودی منتشر شود ، اما فرصتی برای طرفداران فراهم می شود تا نمونه ای با اندازه 11 تکرار OVO Drake را بدست آورند. در حراج Sotheby’s فوق الذکر گنجانده خواهد شد که فردا ، 15 سپتامبر ساعت 6 بعد از ظهر به طور مستقیم ادامه خواهد یافت. ET در نیویورک. پیش از حراج زنده ، قیمت پیشنهادها در حال حاضر به 11000 دلار رسیده است و ارزش نهایی تخمین زده شده Sotheby’s حدود 12000 دلار است.

برای اطلاعات بیشتر ، به Sotheby’s مراجعه کنید.