50 Cent Tearing Up With Starz برای سریال Anthology Hip-Hop که با بازی

کشف دشمنی خواهد کرد fl_lossy، pg_1 / cdmstsp3ub0sulsayvdj / 50-cent-the-game “class =” ff-og-image-inserted “>

Starz و 50 Cent بار دیگر برای یک جفت سری فیلمنامه جدید همکاری می کنند.

یکی از این افراد قبلاً عنوان فعلی به نام Moment in Time: The Massacre داده شده است. که به عنوان یک گلچین “فصلی” توصیف شده است که لحظاتی از زندگی واقعی هیپ هاپ را نشان می دهد “با حوادث” پر شور “و بعضا جنایتکارانه در پشت صحنه برخورد کرده است.”

فصل اول مربوط به گوشت گاو بین 50 و The Game خواهد بود ، که منجر به طرح قتل برای اجاره شد که جیمی هنچمن را با حبس ابد به زندان انداخت.

این نمایش توسط عبدال ویلیامز نوشته خواهد شد که رزومه کاری وی شامل تجربه قبلی سازگاری داستان های موسیقی با صفحه نمایش کوچک از طریق داستان جدید چاپ BET و داستان بابی براون است. ویلیامز همچنین تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده خواهد داشت.

همانطور که برای مجموعه های دیگر در دست ساخت است ، آن یکی هنوز عنوان فعلی به دست نیاورد. اما ما جزئیاتی داریم. این درامی خواهد بود که براساس زندگی واقعی نیکول لین ، نماینده ورزشی ، نماینده بازیکنان NFL (از جمله 10 انتخاب برتر در سال های متوالی) و هنرمندان موسیقی است. وی همچنین در اوایل سال 2020 برای NBA گواهینامه دریافت کرد. دنیای رقابتی و تحت سلطه مردان توسط عوامل ورزشی. این الهام گرفته از لین است ، که اولین زن سیاه پوستی است که به نمایندگی از 3 برگزیده پیش نویس NFL تبدیل شده است. ”

توسط Tash Gray نوشته می شود ، وی همچنین در Raising Kanan (اسپین آف قدرت آینده) و Snowfall نیز نویسندگی کرده است. گری ، علاوه بر لین ، به عنوان تهیه کننده اجرایی اعتبار نیز خواهد داشت.

ناظر بر این دو پروژه ، برنامه نویسی اصلی Starz’s SVP ، Kathryn Tyus-Adair خواهد بود.