Big Zuu فصل دوم نمایش آشپزی را اعلام می کند ، “The Big Zuu Kebab” را با Le Bab

آغاز می کند

تازه از جشن گرفتن این خبر که نمایش محبوب دیو وی ، Big Zuu’s Big Eats ، برای یک فصل دیگر تمدید شده است ، MC Big Zuu تقلب در غرب لندن کباب بسیار شخصی خود با رستوران خاورمیانه ، Le Bab.

جذابیت طبیعی روی صفحه نمایش Zuu در کنار برادران پسر خود ، هایدر و توبسی ، او را در فصل دوم اولین نمایش غذا دیده است ، که آشپز خودآموز را به سرتاسر انگلستان می آورد تا بزرگ خود را به ارمغان بیاورد. به برخی از کمدین های مورد علاقه کشور غذا می خورد.

برای اعلام خبر با ارسال توییتر ، زو گفت: “از مردم شگفت انگیز دیو و همه طرفداران شما متشکرم. ما خیلی به صفحه تلویزیون های شما باز خواهیم گشت به زودی. “

مردم در مورد Big Zuu’s Big Eats و آنچه در ادامه اتفاق می افتد می پرسند … خوب من خوشحالم که اعلام می کنم ما برای SEASON 2 سفارش داده شده ایم !!! با تشکر از مردم شگفت انگیز Dave + همه طرفداران ، ما خیلی زود به صفحه تلویزیون های شما باز خواهیم گشت pic.twitter.com/dyYkIp0GTw

– Big Zuu (ItsBigZuu) 14 سپتامبر 2020

عضو خدمه MTP هنوز پخت پروژه جدید را در آنجا پایان نداد. Zuu غذای بسیار اختصاصی خود – کباب “Big Zuu” را با رستوران Le Bab مستقر در لندن ایجاد کرده است و نتایج کاملاً کوبنده به نظر می رسد.

این ایده توسط Zuu و سرآشپز اجرایی Le Bab ، Manu Canales ، پس از تبدیل شدن به دوست رستوران هنگام فیلمبرداری بخشی از Big Eu های Big Zuu در Maison Bab در کاون گاردن ، مطرح شد.

Canales از میراث لبنانی و سیرالئونی Big Zuu نفوذ کرد ، و عشق به غذاهای ایتالیایی برای ایجاد کباب جدید. نقطه شروع او کباب Le Bab مورد علاقه Zuu بود – کباب شیش “مرغ سوخاری” – که از مرغ سوخاری مرغ کبابی BBQ و مرغ سرخ شده ترد استفاده می کند ، همه زیر یک پتو نان ترش.

کباب – که Zuu “هنری است که می توانید بخورید” – دارای “نمک و سرکه” چیپس کاساوا و یک سس BBQ کلاه قرقره برای جشن میراث سیرالئونی Zuu ، با طعم سیر یک لبنانی لبنانی دیگر ، با پارمزان رنده شده سر را به ایتالیا اضافه می کند. / p>

“کباب بزرگ زو” از 24 سپتامبر 31 اکتبر در Le Bab and Maison Bab در دسترس است – در زیر نگاهی دقیق تر به آن بیاندازید و ویدیوی ساخت زوو با عنوان “کباب شماره یک” را بررسی کنید ، اینجا.

همچنین

را نیز تماشا کنید