نوجوان 18 ساله به اتهام اقدام به قتل در مظنون به قصاص متهم به جرم YNW Melly Case

دستگیر شد ، pg_1 / xh4my5effw5l1jxjneyw / ynw-melly “class =” ff-og-image-inserted “>

یک جوان 18 ساله مظنون به تیراندازی به مرد 43 ساله مربوط به کورتلن هنری ، که به جرم قتل در کنار YNW Melly در سال 2019 دستگیر شد ، به جرم اقدام به قتل دستگیر شده است. TC Palm گزارش داد که نمایندگان هند رودخانه ایالت فلوریدا روز چهارشنبه بانکهای مسافرتی را با حکم اقدام به قتل در درجه یک دستگیر کردند. مظنون است مردی که مورد اصابت گلوله قرار گرفت به دلیل ارتباط با هنری که به وی YNW Bortlen نیز معروف است مورد هدف قرار گرفت.

مرد وابسته به هنری در 14 سپتامبر سه بار از پشت مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، و بلافاصله به مرکز پزشکی منطقه ای لاونوود و موسسه قلب ، فورت پیرس منتقل شد. هنگامی که این مرد پس از جراحی برای زخمهای گلوله خود توانست صحبت کند ، به مقامات اطلاع داد که دو تیرانداز وجود دارد. بسیاری از نکات ناشناس آنها را وادار می کند که بنکس یکی از افراد تیرانداز بوده و این یک تیراندازی برای قتل های سال 2018 بود که ملی و هنری به جرم دستگیر شدن.

هنری با پرداخت 75000 دلار ژوئن از زندان شهرستان آزاد شد. در حالی که ملی پشت میله های زندان می ماند. وی در حال حاضر در حبس خانگی به اتهام قتل و لوازم جانبی قتل در ارتباط با تیراندازی در 26 اکتبر 2018 به رپرهای معروف به YNW Sakchaser و YNW Juvy متهم است ، در حالی که ملی به دو اتهام قتل متهم است. هر دو مرد دستگیر شده برای تیراندازی در سال 2018 ، در این اتهامات بی گناه شناخته شده اند.