دکتر دره به دلیل ادعای پنهان داشتن دارایی از همسر جداگانه خود

شکایت کرد -young-accordingly-acciding-dr-dre-of-hiding-pasurits “class =” ff-og-image-inserted “>

دکتر طلاق Dre روز به روز بدتر و نامرتبتر می شود.

به گفته TMZ ، همسر بیگانه غول هیپ هاپ با طرح شکایت او را به پنهان کردن دارایی های با ارزش متهم کرده است. نیکول یانگ ادعا می کند Dre به طور مخفیانه علائم تجاری را به نام خود و The Chronic را به یک شرکت هلدینگ متعلق به خود منتقل کرده است ، بنابراین مالکیت مالکیت مشترک مالکیت مشترک خود را انکار کرده است. یانگ همچنین ادعا می کند که دره قبل از تهدید او به طلاق و اندکی پس از آنکه وی را از خانه بیرون کرد ، دارایی هایش را انتقال داده بود.

“چگونه کسی می تواند با شریک زندگی و همسر 24 ساله خود رفتار کند ، یک فرد مشاغل مشروع و مورد احترام و همچنین مادر فداکار و سخت کوش سه فرزند خود با چنین بی تفاوتی و زن ستیزی ، با نادیده گرفتن حقوق قانونی وی؟ ” شکایت 10 صفحه ای اخبار نیویورک دیلی نیوز را می خواند. “این علائم تجاری ارزشمند در طول ازدواج آندره با نیکول ، که همزمان با سالها موفقیت آندره در صنعت موسیقی بود ، ثبت شد.”

منابع نزدیک به Dre به TMZ گفتند که یانگ حق مالکیت مشترک موارد فوق را ندارد. علائم تجاری ، با اشاره به اینکه رپر از نام هنری خود در دهه 1980 استفاده کرده است ، و اولین آلبوم خود را با نام The Chronic ، حدود چهار سال قبل از ازدواج منتشر کرد.

“این عمل یک زن ناامید است که سرانجام فهمید که قبل از تکذیب ادعاهای یانگ در مورد سو abuseاستفاده جسمی و جسمی ، پرنویسی که آهن امضا کرد ، امضا نکرده است. “در 26 سال زندگی مشترکشان ، هیچ گاه اشاره و ادعایی مبنی بر خشونت فیزیکی تهدیدآمیز یا واقعی صورت نگرفته است و این تلقین توهین به قربانیان واقعی سو abuse استفاده در خانه است.”

مدت کوتاهی پس از ثبت درخواست طلاق در اواخر ماه ژوئن ، یانگ اذعان کرد که او و دره یک توافقنامه قبل از ازدواج دارند ، اما اصرار داشت که این توافق نامه سالها پیش باطل شده است. او اکنون به دنبال 2 میلیون دلار در ماه برای حمایت موقت همسر است كه گویا همه چیز از نگهداری و امنیت خانه گرفته تا تلفن / ایمیل و سرگرمی را پوشش می دهد.

را نیز مشاهده کنید