بیگ شان می گوید او و ژنه آیکو یک بیست و هشت پروژه دیگر نیز در کار دارند

تازه شروع آلبوم شماره 1 او Detroit 2 ، بیگ شان برای یک جلسه گسترده AMA به Reddit رفت. این خواننده رپ به طیف گسترده ای از سوالات در مورد آخرین تلاش خود و همچنین انتشار دیگری که سالهاست او را تحریک می کند پاسخ داد.

یکی از طرفداران قبل از ذکر نوشت: “مرد بزرگ ، طرفدار بزرگ. دیترویت 2 هنوز در حال تکرار است.” پروژه مشترک شان با ژنه آیکو. “آیا شما بچه ها در حال ساخت آلبوم جدید TWENTY88 هستید؟”

“این درحال انجام است” ، شان پاسخ داد.

این زوج که در مجموع به عنوان Twenty88 شناخته می شوند ، اولین عنوان خود را به اشتراک گذاشتند این آلبوم در سال 2016 منتشر شد. طرفداران مربوط به شان و آیکو ، که هشت نفر نفس خود را برای ادامه کار بسته اند ، از این پروژه هشت قطعه ای ستایش کردند. اندکی پس از آزادی Twenty88 ، شان به پیروان خود گفت که تلاش دوم برای دو سال بعد از آنکه آلبوم های انفرادی وی و آیکو را کنار بگذارند ، در سال 2017 می رسد.

شان جزئیات بیشتری در مورد این پروژه که مدت ها انتظار می رفت نشان نداد ، بنابراین ما فقط باید چشمهایمان را پوست کنده نگه داریم. او و آیکو طی سال گذشته چندین آهنگ مشترک را رها کرده اند ، از جمله آهنگ “هیچ کدام از نگرانی های شما” از آیکو و همچنین آهنگ های “زبان بدن” و “زمان در” آهنگ های دیترویت 2. مورد آخر به عنوان قطعه Twenty88 درج شده است.

در جای دیگر AMA ، شان در مورد کنار هم قرار دادن “جمعه شب سایفر” ، محل پیست J. Dilla که قرار بود در دیترویت 2 باشد صحبت می کند. ، و موارد دیگر.

همچنین