دونالد گلاور به احتمال موسیقی جدید پرداخته و نشان می دهد که وی می خواست “کتاب مقدس بنویسد”

دونالد گلاور در مصاحبه ای طولانی با Michaela Coel ، خالق و ستاره سریال تحسین خورده آدامس و من ممکن است شما را نابود کنم ، در مورد آینده موسیقی جدید صحبت کرد.

در طول بحث بزرگنمایی انجام شده ، که در شکوه طولانی مدت خود توسط GQ انگلیس منتشر شد ، از Glover – که به عنوان یک شاهد یهوه بزرگ شد – توسط Coel در مورد تصمیم خود به عنوان یک جوان تر برای جلوگیری از خود را یک فرد مذهبی پرسید . گلاور توضیح داد که این “از نظر فنی” هنگامی اتفاق افتاده است که وی بکارت خود را از دست داده است ، افزود که او اکنون به یک سبک زندگی “معنوی” تر عمل می کند.

“با نوشتن ، من قطعاً احساس می کنم ، مانند آخرین پروژه و پروژه ای که هم اکنون از لحاظ موسیقی نیز کار می کنم ، معنوی است “، گلوور گفت. “این همه معنوی است. احساسی از” من ما را دوست دارم. من من را دوست دارم. ” من واقعاً این کار را می کنم. “

کوئل با تمجید از آخرین آلبوم گلاور (انتشار Childish Gambino امسال 3.15.20) ، به خالق و ستاره آتلانتا گفت که او و کاران گیل” شب رقص “دوستانه فاصله گیری با این آهنگ ها به عنوان موسیقی متن است.

از آنجا ، گلاور گفت که احساس نمی کند هنوز با “آن پروژه [موسیقی]” کار خود را انجام داده است ، که می تواند به عنوان نشانه ای از ادامه دهنده پول گامبینو تعبیر شود . در همان پاسخ ، او همچنین نشان داد که یک بار نوشتن کتاب مقدس را در نظر گرفته است ، اگرچه کاملاً مشخص نشده است که چنین پروژه ای (و / یا قبلاً) چه شکلی داشته است.

“من هنوز نمی دانم” احساس می کنم که با آن پروژه [موسیقی] تمام شده ام. ” “وقتی ویروس کرونا رخ داد ، من مثل این شدم – فوق العاده دیوانه به نظر می رسد – اما زنی که من میروم ، تقریباً یک شمن ، به او گفتم که می خواهم کتاب مقدس بنویسم.” در توضیح بیشتر ، گلاور گفت که وی به شمن مورد نظر گفت که می خواهد یک کتاب مقدس بنویسد (“این سالها پیش بود”) به دلیل “احساسی” که مدام داشت. شمن در پاسخ گفت به گلاور که می داند چه موقع مناسب است.

“و سپس وقتی ویروس کرونا زد ، من مثل” همه درون گیر کرده بودند “، و من در معبد بودم و به آنها گوش می دادم این و ناگهان فکر کردم ، “اوه ، برخی از مردم آن را دریافت می کنند ،” “گلاور اضافه کرد. همانطور که در جای دیگر مصاحبه توضیح داده شده است ، “معبد” نامی است که گلاور به استودیویی در لس آنجلس گفته است ، جایی که او اغلب برای مدیتیشن می رود.

در این مصاحبه همچنین دیده می شود که گلاور در مورد استقبال از نوزادی تازه صحبت می کند. در میان اعتراضات COVID-19 و George Floyd ، بحث در مورد “WAP” و موارد دیگر به جهان وارد شد. آن را به طور کامل در اینجا بخوانید.

بخشهایی از مصاحبه به مسئولیت سفیدپوستان در آموزش خود در مورد نژادپرستی متمرکز شده است ، در عین حال ، بازپس گرفته است. در حالی که گلوور در اوایل بحث گفت كه كار “باید سخت باشد” و نباید این كار انجام شود تا “در رسانه های اجتماعی باحال به نظر برسد” ، نظرات بعدی وی (و اظهارات Coel) در مورد این موضوع مورد انتقاد قرار گرفت:

در حالی که هواداران Glover به لطف COVID-19 مجبورند حتی بیشتر منتظر Atlanta جدید بمانند ، کل فصل اول سریال Coel’s I May Destroy You پس از نمایش اولیه اوایل امسال در ایالات متحده ، اکنون در HBO قابل دسترسی است.