جریانهای Mac Fleetwood پس از آنکه کاربر TikTok با اسکیت ویدئویی خوشحال و نوشیدن آب به “Dreams” ویروسی می شود

Fleetwood آهنگ “Dreams” از مک که از آلبوم Rumors در سال 1977 برگرفته شده است ، بار دیگر موسیقی متن یک الگوی رفتاری درجه یک را فراهم می کند.

مطمئناً آن را دیده اید. اگر این کار را نکرده اید ، در زیر به خود لطف کنید:

این کلیپ از طرف کاربر TikTok 420doggface208 ارائه شده و مرد را در حالی که در حال عبور از جهان هستی است در بالای اسکیت بورد ، از یک لحظه مسری سعادت الهام گرفته از مک لذت می برد. قابل ذکر است ، مردی که در این شکست KnowYourMeme به نام ناتان آپوداکا معرفی شده است – همچنین از لذت بی نظیری که با نوشیدن یک قوطی آب خوشمزه به وجود آمده استفاده می کند.

کلیپ Apodaca ، طبیعتاً در آخر هفته بسیار ویروسی شد – حداقل در بخشی از ضبط صفحه نمایش به طور گسترده به اشتراک گذاشته شده توسط کاربرDrewFrogger به توییتر ارسال شده است. با شروع جمع شدن بازدیدها و فیلم های ادای احترام ، خود آپوداکا با تشکر از لحظه لحظه خود در توییتر اظهار تشکر کرد:

و این تنها موردی نیست که 420doggface208 از این فرمول اثبات شده با سایر موارد استفاده می کند مثالهایی از جمله این کلیپ طلایی که توسط Green Day “Brain Stew” موسیقی متن پخش شده است:

از نظر آهنگ ، همانطور که بیلبورد اشاره کرد ، محبوبیت مداوم کلیپ مطمئناً باعث پیشرفتهای کلاسیک مورد علاقه طولانی خواهد شد. . در Spotify ، همانطور که در اینجا دیده می شود ، از زمان انتشار کلیپ اسکیت بورد و آبشار در 25 سپتامبر ، این آهنگ قبلاً در صدها هزار جریان موفقیت چشمگیری داشته است (البته به نظر می رسد قبلاً با یک تجدید قوا قابل توجه بوده است) قبل از آن).