نتیجه درمورد تشخیص لوپوس

باز می شود og-image-inserted “>

نتیجه نشان داد که او در حال مبارزه با اختلال خود ایمنی ، لوپوس است.

به ازای HipHopDX ، روز دوشنبه مهمانی گوش دادن برای EP آینده خود ، از طریق زوم ، برگزار شد. در طی این رویداد ، خواننده رپ تصمیم گرفت فاش کند که در ژوئن به بیماری لوپوس مبتلا شده است. از آنجا که وی یک دیابت نوع 2 است و بخشی از جمعیت در معرض خطر ابتلا به ویروس است ، نتیجه این نگرانی بود که به COVID-19 مبتلا شده باشد. او تصمیم گرفت به بیمارستان برود و در آنجا به او گفتند كه به بیماری لوپوس مبتلا است. وی در ادامه توضیح داد که این “خواست خدا” است که او هنوز در اینجا است و قادر به ایجاد موسیقی معنادار است.

“او واقعاً نعمت من از طرف خداست” گفت: “نتیجه این که پسر نه ساله اش چگونه است کیدن میلز به او دلگرمی لازم را داد تا بتواند به جلو حرکت کند. “وقتی برای من احمقانه شد ، او اینجا درست مثل این بود:” یو ، بیا ، تو فقط باید عضلات خود را برگردانی. بیا بابا ، تو می توانی این کار را انجام دهی. “او سوپراستار کوچک من است … او قطعاً شارژ مجدد تسلا را انجام داد برای من. “

قبیله ای به نام Quest مجاور وضعیت سلامتی وی را با وضعیت فیف داگ – که در اثر عوارض دیابت درگذشت – و جی دیلا – که در سال 2006 از بیماری لوپوس درگذشت مقایسه می کند. < وی ادامه داد: "من آنچه دیلا داشت و آنچه فیف به عنوان یک غذای کوچک مبارک داشتم ، دارم." "صادقانه بگویم با شما ، من هر روز یاد می گیرم. من حتی نمی دانستم که می توانم راه خود را بازگردانم. من اصلا نمی دانستم که قدرتم را پس می گیرم. بنابراین من قطعاً در فضایی هستم که من همه چیز را به معنای واقعی کلمه گام به گام ، یک روز یکبار برمی دارم. نمی دانم موقعیت های آنها کجا خراب شده است. من تصور می کنم بسیاری از آنها رژیم است زیرا من با خودم می دانم ، در دو ماه گذشته چهار بار غذا خوردن را دوباره فرموله کنید. " همراه با اقدامات احتیاطی برای به دست آوردن مجدد وزن و منظم ماندن ، كونسنس ساعت ها را در استودیو گذرانده است تا چیزهایی كه الان متفاوت هستند را خلق كند. انتظار می رود این پروژه در 23 اکتبر سقوط کند.