آهنگ ضد ترامپ De La Soul Drop “حذف 45” f / Chuck D ، Styles P ، و بیشتر

برای رأی دادن ثبت نام کنید ، درخواست رأی دهید یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. آسان است!

هفته پیش از انتخابات ، دی لا سول آهنگ جدید ضد ترامپ را به اشتراک گذاشته است که شامل تعداد زیادی مهمان و نمونه هایی از سخنرانی های ترامپ.

با عنوان “حذف 45” ، آهنگ جدید شامل سبک های P ، طالب کولی ، Pharoahe Monch ، Mysonne و Chuck D از Public Enemy است. Pos De La Soul در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت: “وقتی صحبت از این رئیس جمهور و دولت او می شود ، ما باید از حق رأی خود استفاده کرده و وی را از دفتر برکنار کنیم”.

با توجه به ضرب و شتم سخت ، رپرها نظرات ترامپ در مورد مهاجرت و نژاد ، پلیس و موارد دیگر را برطرف می کنند. این آهنگ آخرین تلاش کامل آنها ، سال 2016 و ناشناس کسی را دنبال می کند.

ورود این ترانه درست در حالی انجام می شود که سوپر مراکز انتخاباتی ابتکار خود را با عنوان “ساخت تاریخ در اینجا” آغاز کردند ، که به ایجاد مکان های امن برای رأی دادن در بسیاری از میادین ورزشی در سراسر کشور کمک می کند. این گروه با مقامات انتخاباتی محلی و 70 صحنه مختلف از جمله مواردی که در غیر این صورت میزبان بازی های NBA ، MLB و NFL هستند همکاری کرده است. چاک دی به ابتکار عمل برای کمک به افزایش گزینه های رای گیری در بین افراد پیوسته است ، در حالی که امینم و پری فارل از اعتیاد جین و لولاپالوزا نیز به جنبش کمک کرده اند.

“در حالی که کمتر از یک هفته به روز انتخابات باقی مانده است ، چاک دی گفت: “ما در حال رکورد زدن تعداد زود هنگام رأی دادن در سراسر کشور هستیم و این تلاش یک بار در طول زندگی است تا رأی دهندگان را ترغیب کنیم تا صدای خود را در مکان های ورزشی مورد علاقه خود به گوش دیگران برسانند.” به یک رأی گیری و هر آرا شمارش شود. “

امینم افزود که او معتقد است این طرح به شما کمک می کند گزینه های” آسان تر و ایمن تر از همیشه “برای” استفاده از صدای شما “باشد.

گوش دادن “45” را در بالا حذف کنید ، و در اینجا درباره طرح ابتکاری رأی بیشتر بدانید.