Funk Flex Blasts T.I. برای فیلم Stoppers Crime: ‘لطفا سعی نکنید یک روایت را در رسانه های اجتماعی ترسیم کنید’

فیلم TI’s Crime Stoppers او را مانند مایکل مایرز و یکی از اقوامش تحت تعقیب قرار می دهد. Funkmaster Flex تصمیم گرفت وقتی Tip بار دیگر کلیپ را بار دیگر بازگرداند ، Tip این وحشت را دوباره زنده کند.

در یک پست در اینستاگرام ، فلکس تصمیم گرفت آخرین سرگرم کننده ای باشد که از اصطلاح رپ ، ویدئوی معروف معروف Stop Stop استفاده می کند یک کتک کاری است.

“من برای @ troubleman31 نهایت احترام قائلیم !!!! توانایی ساخت رکورد او فوق العاده است! او یک برادر مثبت است که همه کارها را برای جامعه خود انجام می دهد!” فلکس کلیپی از تبلیغات تجاری T.I. “اما لطفا سعی نکنید که یک روایت در رسانه های اجتماعی را به نسل جوان ترسیم کنید که واقعی نیست! همه رسانه های اجتماعی لیزر خود را صحبت کنید همانطور که سعی می کردید مردم را بچرخانید تا از صحنه های دیگر بخوابید! ! شما در حال انجامcrimestoppersatlanta هستید و در دادگاه / دادگاه شهادت می دهید! چه کسی می توانید به مرد بعدی که این کار را کرده است فراخوانی کنید؟ “

حمله فلکس به TI از زمانی که اعلام شد Tip در نبرد Verzuz به مصاف Jeezy می رود ، شروع به کار کرد. پیش از این ، T.I. امیدوار بود که کسی را از شهر نیویورک بپذیرد ، و او را وادار به صدا زدن بوستا ریمز کند. اگرچه نکته آدم برفی را به خود جلب می کند ، اما طعنه زدن او به نیویورک چندان مورد پسند فلکس نبود. فلکس در روز چهارشنبه در برنامه رادیویی خود به نقل از منبع گفت: “شهر نیویورک ، این مهمترین نبرد در ورزوز است.” “از آنجا که من می خواهم ببینم که یک انبار تجاری در خیابان ها به دست خودش می رسد و من نمی توانم صبر کنم چون سریعتر نمی تواند بیاید.”

“TI ، بگذارید درباره خود چیزی بگویم شما خود را با آن نبرد 50 سنت بازی کردید زیرا 50 هرگز قرار نبود با شما در رینگ قدم بگذارد. او نان زیادی می گیرد و شما این را می دانستید. بوستا ریمز شما را ترساند. شما واقعاً آن دود را نمی خواستید. تیپ را یک کله پاچه خواندن فلکس گفت: “بگذارید بهترین آهنگ TI ساخته شده را اجرا کنم” – سپس TP’s Crime Stoppers drop را پخش کرد.

فلکس بعد از اینکه با عصبانیت به اینستاگرام و رادیو رفت ، با یک زیر توییت با هدف TI وارد توییتر شد

“هاهاه! رپرهایی که برای پلیس همکاری می کنند / شهادت می دهند با صدای بلند در رسانه های اجتماعی صحبت می کنند!” او نوشت. “چرا خبرچین ها بعد از همکاری همیشه می خواهند صدا داشته باشند؟ @ یک خواننده رپ فکر می کنید خبرچین هستید؟”

T.I. هنوز به جرقه های فلکس پاسخ نداده است ، اما او در مورد فیلم Stoppers Crime و موضع گیری در هنگام دادرسی قتل در گذشته توضیح داده است.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">