آندره 3000 ، بیلی الیش ، هالزی ، و سایر کمپین های رای گیری برای برنامه ریزی وضعیت والدین برنامه ریزی شده

برای رأی دادن ثبت نام کنید ، رأی دهید ، یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. این آسان است!

آگهی رای گیری تمام صفحه جدید که در شش مقاله دولتی تغییر یافته توسط Planned Parenthood منتشر شده است از پشتیبانی آندره 3000 ، هالزی ، بیلی الیش برخوردار است ، ریشه ها و موارد دیگر.

الکسیس مک گیل جانسون ، رئیس صندوق اقدام به برنامه ریزی والدین ، ​​روز چهارشنبه به رولینگ استون گفت که این کمپین با هدف گذاری دقیق به دلیل این واقعیت ایجاد شده است که “همه چیز در دسترس است” “با انتخابات ریاست جمهوری قریب الوقوع بین بلیط های Trump x Pence و Biden x Harris.

” رای دهندگان در سراسر کشور درک می کنند که ما به رهبرانی نیاز داریم که برای محافظت از حقوق ما و دسترسی به مراقبت های بهداشتی در هر شاخه از کشور مبارزه کنند. دولت – به همین دلیل دهها میلیون آمریکایی قبلاً رای خود را از طریق پست یا مراجعه حضوری در ایالت ها با رای گیری زودهنگام داده اند “، جانسون گفت ، و اضافه کرد که تیم والدین برنامه ریزی شده” افتخار “دارد که با افرادی که در” همه ما نیاز داریم “همکاری کرده است صدای تبلیغ.

در تبلیغات ، به ویژه “تأیید سریع” ذکر شده است ایمی کنی بارت ، دادگستری را به طور گسترده محکوم می کنند ، و همچنین شرایطی که بسیاری از مردم درگیر آن هستند در حالی که همه گیر شده است و دولت فعلی کاخ سفید ترجیح می دهد آن را نادیده بگیرد. برای کنترل بدن ما ما به صدای شما نیاز داریم. ، هایم ، فو فایترز ، ناخن های نه اینچ ، بک ، سنت وینسنت ، پسران بستی ، فیبی بریجرز ، چشم های روشن ، وزر ، جوجه ها ، تگان و سارا ، لیندزی باکینگهام ، سرویس پست و غیره div>

همچنین مشاهده