شاهکار موسیقی اپل موسیقی رپ را تماشا کنید. Lil Baby ، Nas ، Wale و Rapsody

اپل موزیک برای ارائه برنامه با دانشگاه هوارد همکاری کرده است رویداد ویژه زنده آنها ، Rap Life ، با اجراهایی از Nas ، Lil Baby ، Rapsody و Wale بومی DC. کل رویداد در دانشگاه هوارد ضبط می شود و میزبان آن Ebro ، Nadeska و LowKey خواهد بود.

“هدف اصلی تیم Rap Life استفاده از صدا و ابزارهای ما برای نشان دادن حمایت و همبستگی با دانشجویان بود ، “ابرو در بیانیه ای گفت: هنرمندان و فعالان سراسر کشور برای اطمینان از اینکه جهان می داند زندگی سیاهان مهم است ، قیام می کنند. “ما قصد داریم Rap Life Live را به پردیسهای بیشتر HBCU بیاوریم زیرا این مسسات بخشی از ستون فقرات جوامع سیاه پوستان هستند و Hip-Hop از تجربه سیاهان است.”

Rap Life نه تنها یک کنسرت است ، بلکه این برنامه همچنین به منظور گسترش مکالمات مهم در مورد چیزهایی است که جامعه سیاهپوستان را تحت تأثیر قرار می دهد و جوانان سیاه پوست را تحت تأثیر قرار می دهد. مصاحبه با دانشجویان دانشگاه هوارد مانند رئیس انجمن دانشجویی راشل هاول ، دانشگاه میس هوارد تیلور دیویس و رئیس سازمان 10for10 لوبمبلا.

هنگام بحث در مورد روابط نژادی در این کشور و پیشرفت های به دست آمده ، لیل عزیز در مورد اینکه چگونه هنوز یک راه طولانی برای پیمودن داریم صحبت کرد.

“احساس می کنم ما مدت زیادی را سپری کردیم راه رفتن … اگر بگویم داریم می رویم دروغ می گویم. اشتباه نکنید که این یک شروع است ، اما مدتی طول خواهد کشید تا این اتفاق بیفتد. “

” صدای ما بزرگترین سلاح ماست “، Rapsody اضافه کرد.” شما باید برای آنچه می خواهید صحبت کنید شما باید تغییر باشید. با هم صحبت کنید بلند صحبت کنید ، بگذارید مردم شما را بشنوند. “

رویداد ویژه موسیقی رپ زندگی اپل موسیقی را از بالا تماشا کنید.