شاهکار موسیقی اپل موسیقی رپ را تماشا کنید. Lil Baby ، Nas ، Wale و Rapsody

اپل موزیک برای ارائه برنامه با دانشگاه هوارد همکاری کرده است رویداد ویژه زنده آنها ، Rap Life ، با اجراهایی از Nas ، Lil Baby ، Rapsody و Wale بومی DC. کل رویداد در دانشگاه هوارد ضبط می شود و میزبان آن Ebro ، Nadeska و LowKey خواهد بود.

“هدف اصلی تیم Rap Life استفاده از صدا و ابزارهای ما برای نشان دادن حمایت و همبستگی با دانشجویان بود ، “ابرو در بیانیه ای گفت: هنرمندان و فعالان سراسر کشور برای اطمینان از اینکه جهان می داند زندگی سیاهان مهم است ، قیام می کنند. “ما قصد داریم Rap Life Live را به پردیسهای بیشتر HBCU بیاوریم زیرا این مسسات بخشی از ستون فقرات جوامع سیاه پوستان هستند و Hip-Hop از تجربه سیاهان است.”

Rap Life نه تنها یک کنسرت است ، بلکه این برنامه همچنین به منظور گسترش مکالمات مهم در مورد چیزهایی است که جامعه سیاهپوستان را تحت تأثیر قرار می دهد و جوانان سیاه پوست را تحت تأثیر قرار می دهد. مصاحبه با دانشجویان دانشگاه هوارد مانند رئیس انجمن دانشجویی راشل هاول ، دانشگاه میس هوارد تیلور دیویس و رئیس سازمان 10for10 لوبمبلا.

هنگام بحث در مورد روابط نژادی در این کشور و پیشرفت های به دست آمده ، لیل عزیز در مورد اینکه چگونه هنوز یک راه طولانی برای پیمودن داریم صحبت کرد.

پست جدید  نیکی میناژ چگونگی تصمیم گیری در مورد همکاری با چه کسی را روشن می کند

“احساس می کنم ما مدت زیادی را سپری کردیم راه رفتن … اگر بگویم داریم می رویم دروغ می گویم. اشتباه نکنید که این یک شروع است ، اما مدتی طول خواهد کشید تا این اتفاق بیفتد. “

” صدای ما بزرگترین سلاح ماست “، Rapsody اضافه کرد.” شما باید برای آنچه می خواهید صحبت کنید شما باید تغییر باشید. با هم صحبت کنید بلند صحبت کنید ، بگذارید مردم شما را بشنوند. “

رویداد ویژه موسیقی رپ زندگی اپل موسیقی را از بالا تماشا کنید.