آهنگ Damian Lillard از Kobe Bryant Tribute Tribute همراه با Snoop Dogg

“class =” ff-og-image-inserted “>

پس از معرفی آهنگ بزرگداشت کوبه برایانت به عنوان Dame DOLLA در NBA 2K21 ، دامیان لیلارد اکنون آهنگ کامل را در سرویس های پخش به اشتراک گذاشته است.

با نام ساده “کوبه” ، این آهنگ می بیند که لیلارد آنچه را افسانه فقید لیکرز برای او معنی کرده برجسته می کند. این آهنگ با همراهی دریک میلانو و اسنوپ داگ بسیار سخت است اما احساسی است. او گفت: “در آرامش به مامبا و جیجی عزیزم “‘Fro صف کشیده بود و داد می زد” کوبه! ” اما با بازی Pee Wee / وقتی می دانید آنها بلافاصله پس از پاره كردن آشیل ، قاتل به آزادگان شلیك می كنند. “

قبل از ورود آهنگ ، لیلارد در مورد اینکه چرا تصمیم گرفت آن را برای NBA2K21 ضبط کند صحبت کرد. وی نوشت: “وقتی فهمیدم كه قرار است در جلد @ NBA2K @ در همان سالی كه كوبه در جلد افسانه ها بود ، قرار بگیرم ، تصمیم گرفتم از حق دسترسی به موسیقی متن 2K برای ادای احترام به كوبه از طریق موسیقی استفاده كنم. < p> در کنار توییت خود ، او کلیپی از برایانت را ستایش کرد که مهارت های لیلارد را در دادگاه ستایش می کند. کوبه در این ویدئو گفت: “آن پسر جدی است ، مرد”. “او از هیچ چیز نمی ترسد.”

تا زمانی که بازی به فروشگاه ها راه یافت و طرفداران فرصتی برای شنیدن ادای احترام وی پیدا کردند ، از همه به خاطر حمایتشان تشکر کرد. “در بالا.