بهترین موسیقی جدید این هفته: Conway the Machine، NBA YoungBoy، James Blake، and More

بعد از یک سری داغ انتشار در تابستان امسال ، این هفته روند کمی کند شد. هنوز هم قطره های موسیقی جدیدی وجود دارد که باید از آنها هیجان زده شوید. Conway the Machine و فردی گیبس در “Seen Everything But Jesus” که از پروژه جدید Conway ، از پادشاه تا یک خدا است ، با هم متحد شدند. T.I. و Young Thug در سابقه خواب هیپنوتیزم ، “Ring” متحد شدند. NBA YoungBoy سرانجام آلبوم جدید خود TOP را که شامل تک آهنگ “پنجره من” به کمک لیل وین است ، حذف کرد. لیست این هفته شامل آهنگ های جدید تریپی رد ، اکشن برونسون و جیمز بلیک نیز هست.

بهترین موسیقی های جدید هفته را در زیر ببینید. و لیست پخش ما را در Spotify دنبال کنید تا از آخرین نسخه های اینجا مطلع باشید.

Conway the Machine f / Freddie Gibbs، “Seen Everything but Jesus”

Conway the Machine و فردی گیبس در “Seen Everything but Jesus” متحد شدند ، آهنگی بازتابنده و روح انگیز که فکر می کند بیش از حسرت گذشته ، دوستان افتاده و روابط خراب. در پیست ، Conway یک طرف نرمتر را معرفی می کند ، و آواز را بر روی ضرب آهنگ تولید شده Beat Butcha می خواند. گیبس مهارت خود را با یک بیت تیز نشان می دهد که در مورد کوید ، تیک توک و پلیس خطوطی را افشا می کند. صحبت از آهنگی که در آلبوم جدید Conway ، از پادشاه به یک خدا وجود دارد ، کانوی اخیراً با کمپلکس شوخی کرد که “می خواهد مردم را برای اولین بار در R&B من آماده کند. من یک ستاره پاپ هستم. ”

T.I. f / Young Thug ، “Ring”

“Ring” یک رکورد تله خواب آور از T.I. که رپر را با همکار ATLien Young Thug متحد می کند. در پیست ، این دو به مشکلاتی که با آن روبرو شده اند ، هم در خیابان و هم در نتیجه شهرت ، رسیدگی می کنند. T.I. “وقتی گه ها اشتباه می شوند ، نمی تواند درست پیش برود / من شناخته شده ام که بیش از حد گه می خورم / مراقب باشید در این باره چه چیزی دارید ، آن را روی یخ بگذارید” تف می کند در حالی که T.I. Thugger با قرار دادن آیات سریع و ضرب آور ، پیش قدم می شود ، آهنگ را با یک قلاب آهنگ و کر به هم می رساند.

NBA YoungBoy f / Lil Wayne ، “پنجره من”

“پنجره من” یک رکورد احساسی غنی است که NBA YoungBoy و Lil Wayne را در حالی که مراقب دشمنان هستند ، در حالت آماده باش کامل می بینند. . YoungBoy به کر می گوید: “چشم از پنجره من بیرون است / Tryna مطمئن شوید که این شگفت زده ها آدم را درگیر نمی کنند Lil Wayne درست با یک آیه شعله ورانه با آتش سریع متناسب است. “My Window” در جدیدترین آلبوم NBA YoungBoy ، TOP ، ظاهر می شود که جمعه افت کرد.

Trippie Redd f / Busta Rhymes، “I Got You”

مدرسه جدید در جدیدترین آهنگ Trippie Redd با مدرسه قدیمی آشنا می شود. “I Got You” یک رکورد عاشقانه است که Trippie را با Busta Rhymes در حال خواندن یک عشق که آنها را گیج کرده است ، می یابد. این قطعه همکاری Busta Rhymes در سال 2013 را با ماریا کری “عزیزم اگر آن را به من بدهی” در آواز تعبیر می کند. بوستا آهنگ را با یک بیت قلبی که در قالب یک نامه عاشقانه تحویل داده شده ، پیچیده است. “I Got You” اولین همکاری Trippie Redd و Busta Rhymes است و قرار است در آلبوم آینده Trippie حضور پیدا کند.

اکشن برونسون ، “چشم طلایی”

“چشم طلایی” یک رکورد تحت تأثیر رگی است و دارای رپهای خالص است. در این مسیر ، اکشن برونسون غزلیات هوشمندانه خود را نشان می دهد ، تف می کند ، “بیست کاوازاکی مانند اسبهای وحشی روی استامپد به نظر می رسند / من شبیه شخصیتی هستم که استن لی ترسیم کرده است.” “چشم طلایی” برای آماده سازی آلبوم آینده Action Bronson ، فقط برای دلفین ها منتشر شد که قرار است در تاریخ 25 سپتامبر منتشر شود.

جیمز بلیک ، “Godspeed”

“Godspeed “یک رکورد روح انگیز است که در آن جیمز بلیک از یک عشق گذشته خداحافظی می کند. با ضبط ، او آرزوی سلامتی برای آن شخص را دارد و در عین حال به او می فهماند که همیشه در کنار آنها خواهد بود. آواز می خواند: “کوه هایی وجود خواهد داشت که شما حرکت نخواهی کرد / هنوز هم من همیشه در کنار تو خواهم بود که چگونه کار خواهم کرد / ادعای خود را در مورد تو رها کردم.” “Godspeed” کاملا کوتاه است ، اما آهنگ زیبایی است که تأثیر ماندگاری بر جای می گذارد.