بیگ شان می گوید که کندریک پس از شنیدن صحبت های وی در رابطه با Nipsey Hussle Collab

، کار خود را آغاز کرده است / bzq6yehm7io2q9clyor8 / sean “class =” ff-og-image-inserted “>

بیگ شان دیترویت خود را ادامه داد 2 تبلیغ تبلیغاتی این هفته با فراخوانی در Sway in the Morning که شامل برخی تأملات گسترده درباره تأثیر “Deep Reverence” ، برشی از آلبوم با حضور مرحوم Nipsey Hussle است.

در قسمت دوم این آهنگ شان یادآوری کرد که پس از مرگ نیپسی با کندریک لامار تماس گرفته است و اظهار داشت که هرگز هیچ “مسئله واقعی” بین آنها وجود نداشته است. در عوض ، شان در این آهنگ گفت ، این مسئله “عدم ارتباط و اطلاعات اشتباه” بود.

در مصاحبه روز پنجشنبه Sway ، شان ضمن افزودن بینش اضافی ، از جمله کلمه ای که کندریک اخیراً او را مورد حمله قرار داد ، این موضوع را تکرار کرد بعد از شنیدن برنامه مورد بحث Nipsey.

حدود 12 دقیقه بعد از بحث ، Sean گفتگویی را كه قبل از بیان احترام طولانی مدت خود و Nipsey نسبت به یكدیگر از TDE در یك هواپیما داشت به خاطر آورد.

شان گفت: “من و [نیپسی] پیغام می دادیم و مانند” انسان ، بیایید بلند شویم “بودیم. “” از آنجا که من و نیپ از سال 2008 یکدیگر را می شناسیم ، و سپس ما با هم بر روی جلد سال اول بودیم. ما همسال بودیم. ما همجنسگرا بودیم. او همیشه به چیزهای زیادی در مورد من احترام می گذاشت و من قطعاً همیشه به بسیاری از موارد او اضافه کرد. “

شان اضافه کرد که ، در یک زمان ، او و نیپسی در حال کار بر روی چندین آهنگ با هم بودند. شان توضیح داد وقتی نیپسی کشته شد ، احساس کرد که چیزی در درون خودش “تغییر جهت داده است”.

“احساس می کنم همه ما تغییر مکان دادیم”. “از آنجا که می توانستید بگویید [نیپسی] در حال افزایش است که نسخه بزرگتری از خودش است. او در حال هماهنگی با بالاترین فرد خود بود. این به شدت صدمه دید.”

از آنجا ، شان بازتاب خود را به عقب برگرداند به آن مکالمه محوری که با پانچ داشت. شان گفت که در طی آن بحث در مورد هواپیما ، پانچ به او گفت که “باید واقعاً” به کندریک برسد. به گفته شان ، او – در این مرحله – در گذشته تلاش كرده بود كه به كندریک پیامك دهد اما بعداً فهمید كه او شماره اشتباهی دارد.

“من هرگز فراتر از آن نرفتم” 15 دقیقه به مصاحبه مانده است. “من همین الان آن را رها کردم. بنابراین می خواستم این کار را انجام دهم. وقتی به او نزدیک شدم احترام متقابل من و او نسبت به یکدیگر مانند پادشاهان و برادران است. ما به یکدیگر احترام می گذاریم.”

شان خاطرنشان كرد كه گرچه او نمی خواهد از طرف كندریك صحبت كند ، اما او معتقد است كه هر دو اوضاع را به طور مشابه می خوانند.

“اوضاع این بود ، او تصور كرد كه افراد اطرافش به او چیزی می گفتند ، اطرافیانم به من چیزی می گفتند ، و این واقعاً چنین نبود. ” “بنابراین ، وقتی توانستیم صحبت کنیم ، این یک آشتی خوب بود و یک احترام متقابل خوب بود. و حتی وقتی او” احترام عمیق “را شنید ، او مرا زد و مانند” یو “بود ، من قدردانی می کنم که به من این عشق را نشان می دادی. من از این عشق برای من در این آیه قدردانی می کنم. تو و نیپ دیوانه شدی. “”

شان سپاسگزار است که این سخنان ستایشگرانه را از کندریک گرفته است و اضافه می کند که بیان این داستان مهم است یک ترانه زیرا ممکن است شنوندگان را ترغیب کند تا در روابط زندگی خود که ممکن است قربانی سو mis تفاهم هایی شود ، تأمل کنند.

وی گفت: “خوب بود که این پاسخ را از برادر خود دریافت کنید.” “زیرا ، بر اساس آن پرونده ، من آن را کاملاً باز و صادقانه و واقعی نگه می داشتم. سعی نمی کردم جلوی آن را بگیرم. همچنین به دلیل بی احترامی نبود. به دلیل احترام به خودم و چیزهایی که آموخته ام در ادامه راه. “

بعداً ، از مشخصات جزئیات بیشتری در مورد افرادی که به او می گفتند که وی و کندریک با هم اختلاف دارند ، خواسته شد. در حالی که شان گفت که تیمش احساس می کند همه چیز “هیچ” است و نباید به آنها پرداخت ، آنچه در واقع این داستان را مجبور می کند “واقعی” شود ، اینترنت است.

“آنچه واقعاً او احساس می کرد اینترنت بسیار متناسب است ، “من گفت.” اینترنت. ” موارد زیر را کامل دریافت کنید: