رپ دالاس ، لیل ، به جرم قتل

دستگیر شد pg_1 / ziavvw7nsyplzfmm9p8b / lil-loaded-mugshot “class =” ff-og-image-inserted “>

خواننده رپ دالاس ، لیل لود ، عصر دوشنبه ، پس از صدور قرار بازداشت برای پرونده قتل ، خود را به مقامات تحویل داد.

رپر 20 ساله ، متولد داشاون رابرتسون ، ساعت 6:04 بعد از ظهر وارد زندان شهرستان دالاس شد. اداره کلانتری شهرستان دالاس به مجتمع گفت: در روز دوشنبه ، و بلافاصله با حکم برجسته برای قتل دستگیر شد. راول رینا ، افسر اطلاعات عمومی ، تأیید کرد: “وی توسط دفتر کلانتری شهرستان دالاس توسط یکی از معاونین ما رزرو شده است.” خالیا واکر یک ساله در تاریخ 25 اکتبر. پلیس تماس هایی در مورد تیراندازی در محله وودز دالاس در حدود ساعت 2:40 بعد از ظهر دریافت کرد. آن روز. وقتی آنها حاضر شدند ، به آنها اطلاع دادند که واکر را به بیمارستان مجاور رانده اند و حدود دو ساعت بعد در آنجا درگذشت. اداره کلانترها به کمپلکس تأیید می کنند که در تیراندازی از یک تفنگ استفاده شده است.

مبایعه نامه در این پرونده جزئیات بیشتری را بیان می کند. سوگند خورده توسط کارآگاه جان والدز ، می گوید که لیل لود ، خالیا واکر و شاهد به نام کامرون واکر در هنگام بیرون آمدن دو تیر در بیرون از خانه خالیا بودند. خواهر واکر ، خیجا بیرون دوید و برادرش را دید که “در خیابان دراز کشیده و با اصابت گلوله به تنه اش” ، با لیل لود و واکر که بالای سر او ایستاده اند. یکی از آنها به او فریاد زد تا با شماره 9-1-1 تماس بگیرد.

در حالی که آنها منتظر آمبولانس بودند ، سند ادامه دارد ، خیجا “تلفن [لیل لود] را برداشت و دید که یک فیلم از طریق تلفن گرفته شده است نشان دادن مظنون به شاكي را شليك كرد. ” پس از آن ، کامرون واکر و لیل لود ، خالیا را با اتومبیل Loaded به بیمارستان منتقل کردند. پس از آن ، لیل لودر کامرون واکر را به خانه ای که در آن تیراندازی اتفاق افتاده برگرداند و سپس فرار کرد.

به نظر می رسد شباهت ، سن و دیگر مشخصات شناسایی خالیا واکر نشان می دهد که او کنار Savage Boosie بوده است. Savage Boosie در کنار Lil Loaded در عکس اینستاگرام که 9 روز قبل از تیراندازی 25 اکتبر بارگذاری شده است ، تصویر شده است.

جدیدترین پست اینستاگرام Lil Loaded ، از روز تیراندازی ، یک فیلم کوتاه از شخصی است که ظاهر می شود واکر باشد ، با عنوان ، “خیلی دوست داشتن آنها فکر می کردند ما همین مادر را داریم … ایما به زودی شما را می بینیم.”

در طول صبح روز سه شنبه ، شایعات به صورت آنلاین پخش می شد.

شاون پنبه از رسانه Say Cheese TV ، ساکن منطقه دالاس-فورت ورث که به تهیه کنندگی این ماجرا پرداخته است ، به کمپلکس می گوید که شنیده است واکر Savage Boosie است. پنبه می گوید واکر و لیل لود “واقعاً دوستان خوبی بودند” ، این همان چیزی است که خواهر واکر به پلیس گفت. پنبه می گوید که او در مورد این حادثه با مردم محله Lil Loaded و “افراد در اردوگاه خود” صحبت کرده است.

“او در حال فیلمبرداری بود و عکسها خاموش شد” ، Cotton درباره آنچه به او گفته شده است ، گفت: “این یک تصادف بود. اینطور نبود که با هم درگیر شوند. شلیک شد ، متأسفانه [واکر] مورد اصابت گلوله قرار گرفت و او درگذشت. “

وثیقه Lil Loaded 500،000 دلار تعیین شده است. دفتر کلانتری شهرستان دالاس تأیید کرده است که از زمان نوشتن این مبلغ پرداخت نشده است و طبق اسناد شهرستان ، وی در حال حاضر در بازداشتگاه سوزان لی کیز در دالاس زندانی است. اگر اوراق قرضه وی پرداخت شود ، لیل لود به نظارت الکترونیکی آزاد می شود. طبق دفتر دفتردار منطقه دالاس ، هنوز هیچ تاریخ دادگاهی برای دادرسی بزرگ هیئت منصفه تعیین نشده است. در آن جلسه دادرسی ، که رپ در آن شرکت نخواهد کرد ، هیئت منصفه تعیین می کند که آیا شواهد کافی برای متهم کردن وی به جرم وجود دارد.

این اولین قلم موی Lil Loaded با خشونت در ماه های اخیر نیست. در طول تابستان ، او از تخت بیمارستان به اینستاگرام زنده رفت و عنوان جلسه را نوشت: “پسر بچه شلیک شد.”

Lil Loaded برای اولین بار با آهنگ “6locc 6a6y” خود در سال 2019 مورد توجه مردم قرار گرفت. این آهنگ اکنون بیش از 65 میلیون جریان دارد. او با اپیک رکوردز امضا شده است و آخرین میکس تیپ او با نام A Demon in Blue در اوایل ماه اکتبر منتشر شد. لود به عنوان یکی از رپرهای مجتمع برای تماشا در سال 2020 در ژانویه انتخاب شد و برای مصاحبه نشست تا در مورد افزایش خود در ماه مارس صحبت کند.

مجتمع برای اظهار نظر با نماینده Lil Loaded در Epic Records تماس گرفته است.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">