اگر لحظه ای در وجود دارد زمانی که می تواند در زمان آزاد بودن جهان متبلور شود و هیچ کس نتواند آینده را پیش بینی کند ، این فیلمبرداری “Still Tippin” است. در آنجا ، رپ پاول وال در کنار لاغر لاغر و لاغر لاغر و مایک جونز دستپاچه برجسته ایستاد. او پیراهن راکتز را به تن کرد ، ماکت کمربند قهرمانی WWE Intercontinental را در دست داشت و خطوط اول او به آمریکا به همان اندازه جنوبی و راحت بود: “چه کاری انجام می دهد ، این پل وال است – من قهرمان مردم هستم”.

این نگاه ، کمربند و آن آهنگ به استقرار پل وال برای مخاطبان ملی کمک کرد. در حقیقت ، 2005 می تواند به عنوان سال قهرمان مردم خلاصه شود. او با استفاده از یک کوره کوره ای پلاتینیومی خود نسلی را خلق کرد که به طور خاص از او جواهرات می خواستند. او نمایش را در اواخر ثبت نام Kanye West با “Drive Slow” به سرقت برد و با انتشار اولین آلبوم The Champ of the People در ماه سپتامبر ، پاول کاری را انجام داد که به جز Scarface رپر هوستون دیگری انجام نداد – او به یک آلبوم شماره 1 در بیلبورد دست یافت. نمودار 200.

چرخش اولیه ستاره پل در لحظات سخت بدون لحظات سنگین آن اتفاق نیفتاد. او در اواخر دهه 90 شروع به کار کرد به عنوان بخشی از Swishahouse ، مجموعه ای از پارچه های پارچه ای از رپرهای Northside Houston که در ابتدا اعتقاد بر این بود که نقطه مقابل کلیک Screwed Up است. هر دو واحد موسیقی خرد و پیچیده ای داشتند ، با بنیانگذاران Swishahouse مایکل “5000” واتس و OG Ron C پس از عبور DJ Screw در نوامبر 2000 به نقطه منطقی بعدی صدا تبدیل شدند. واتس و رون سی بعد از آن تقسیم می شوند ، اولی تبدیل شدن به یکی از دی جی های برتر جنوب و دومی با شروع The Chopstars.

پاول وال با شریک قافیه خود ، شمیلیونر به شهرت رسید. این دو سرانجام با Paid In Full Entertainment معامله محلی را امضا کردند و یک آلبوم رسمی را در سال 2003 منتشر کردند: Get Ya Mind Correct. سپس چم و پل از هم جدا شدند ، سرانجام پل را به رستاخیز در سال 2005 سوق داد – و جایگاه خود را به عنوان یکی از محبوب ترین شخصیت های هیپ هاپ تقویت کرد.

اما برخلاف دیگران که ستاره هایشان پس از لحظه ای شکوه و عظمت درک می کردند ، پل ادامه داد. او آلبوم ها و تک خطوط شوخ طبعی بیشتری در مورد فرهنگ اتومبیل و سبک زندگی هوستون منتشر کرد ، با بسیاری کار کرد و حتی بیشتر دوست شد. او جوهر گرفت ، وزن قابل توجهی از دست داد و از دست داد و زندگی خود را پس گرفت. هنگامی که او بر روی آلبوم جدید خود Subculture کار کرد (اینجا گوش کنید) ، پروژه ای که طی جلسات مختلف استودیویی قبل و بعد از تعطیلی جهانی به دلیل همه گیری COVID-19 با هم تکه تکه شد ، وی خود را بیشتر به روند همکاری گره زد.

ماه گذشته نزدیک به دو ساعت صحبت کردیم و برچسب های عمده ای را درمقابل استقلال ، ایمان ، دوست قدیمی او Kanye و وضعیت او به عنوان OG در هیپ هاپ هوستون پوشش دادیم. پل وال هنوز درسهایی برای به اشتراک گذاشتن دارد.