بیانسه و شریک Peloton برای تمرینی با مضمون “بازگشت به خانه” ، 2 سال کلاس رایگان به دانشجویان HBCU ارائه می دهد

w_1200 / fl_lossy، pg_1 / t7wrfy7ccq8zh1sntrjk / beyonce-lion-king “class =” ff-og-image-inserted “>

Peloton با یکی از بزرگترین سرگرم کننده های جهان همکاری کرده است.

CNN Business گزارش داد که بیانسه قراردادی چند ساله با شرکت تناسب اندام در خانه امضا کرد تا “مجموعه ای از تجارب تم مضمون” را برای تجارب مختلف ورزشی Peloton – از جمله دوچرخه سواری و مدیتیشن ایجاد کند. گفته می شود که این تمرینات بر اساس نمایش های صحنه ای بیانسه انجام می شود ، از برنامه تنظیم رقص در کنسرت Netflix Homecoming ویژه او شروع می شود.

“من چندین سال عضو Peloton بوده ام و از همکاری با او بسیار خوشحالم. شرکتی که به مردم ، پیر و جوان کمک می کند ، به روشی مبتکرانه و سازگار ، بهترین نسخه های خود باشند. ”

همراه با گرامیداشت فرهنگ HBCU از طریق برنامه های تمرین بازگشت به خانه ، بیانسه و Peloton همچنین در 10 HBCUs به دانشجویان دو سال دسترسی رایگان به کلاسهای تناسب اندام از طریق برنامه Peloton هدیه می دهند. این کالج ها و دانشگاه ها عبارتند از: کالج بنت ، دانشگاه کلارک آتلانتا ، دانشگاه ایالتی گرامبلینگ ، دانشگاه همپتون ، دانشگاه هوارد ، کالج مورهاوس و دانشکده پزشکی مورهاوس ، کالج اسپلمن ، دانشگاه جنوب تگزاس و دانشگاه ویلبرفورس. دانشجویان می توانند برای عضویت رایگان خود در پایان ماه نوامبر ثبت نام کنند. بیانیه بیانسه ادامه داد: “من افتخار می کنم که با این کمک مالی دانشجویان HBCU را جشن می گیرم و آنها را ترغیب می کنم رژیم های سلامتی خود را پیدا کنند و از آنها استقبال کنند.”

مشارکت بیانسه پس از آن صورت می گیرد که وی به مجموعه تناسب اندام Ivy Park خود اضافه شده و دنبال می کند که بیشترین درخواست هنرمند موسیقی در بین بیش از 3.6 میلیون عضو Peloton است. همچنین به دلیل محبوبیت Peloton در طی همه گیر شدن ، سرسام آور تجارت خیره کننده او را نشان می دهد. با قفل شدن قفل دوم ، اضافه شدن شهرت وی به مارک کاملا مناسب Peloton و Beyoncé به نظر می رسد.