به نظر می رسد که دنیس بیدوت به شایعاتی مبنی بر اختلاف نظر وی با لیل وین درباره تایید

ترامپ پاسخ داده است. > / c5ur96obpjlecl9sypxj / denise-bidot-lil-wayne-شایعات “class =” ff-og-image-inserted “>

ممکن است دنیس بیدوت به شایعات جدایی وی با لیل وین بر سر تأیید دونالد ترامپ پاسخ داده باشد.

شایعات امروز پیرامون روابط وین و بیدوت چرخیدند و چندین نشریه گزارش دادند که رپر و دوست دخترش پس از دنباله روی Weezy از یخ مکعب و تأیید دونالد ترامپ ، خواستار آن شدند که این رابطه را ترک کند. با این حال ، تصویری از مکالمه بین کاربر توییترstephs و Bidot این روایت را زیر سوال می برد. رئیس سابق بیدوت را در یک پست جشن در مورد جدایی ادعایی خود از وین برچسب گذاری کرد. به نظر می رسد که بیدوت پاسخ داده است که داستان “کاملاً نادرست” است. اگرچه به نظر می رسد بیدوت توییت های خود را پاک کرده است ، اما طرف مکالمهstepeps هنوز قابل مشاهده است.

یک روز شلوغ برای تمیز کردن تبلیغات اجتماعی برای Bidot بود. او اینستاگرام خود را حذف کرد و توضیح کوتاهی درباره دلیل آن در توییتر گذاشت. وقتی یکی از طرفدارانش پرسید چرا تصمیم خود را برای کنار گذاشتن سکو گرفته است ، بیدوت پاسخ داد که او فقط “از این کار” عقب است.

اگر بیدوت از وین بخاطر تایید ترامپ جدا شد ، این سخت ترین پاسخ در مورد یک دور از انتقادات کامل پس از همکاری رپر با رئیس جمهور ، مورد انتقاد قرار گرفت. رپرهای 50 سنت تا لیل پس از اینکه وین از طرح پلاتین ترامپ حمایت کرد ، وی را در شبکه های اجتماعی صدا زدند.

به نظر می رسد تاییدات رپر برای ترامپ ، که ظاهر خود را از وین و لیل پامپ در آستانه روز انتخابات ارائه داده است ، یک نوع استراتژی است.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">